Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Jestem od lutego szczęśliwym posiadaczem Kawasaki gtr 1400 z 2014 roku. Kupiłem go z jednym kluczykiem który przez mój błąd wpadł pod koła przejeżdżającego auta, zniszczył się i nie mogę teraz odpalić moto ani odblokować kierownicy. Czy ktoś ma doświadczenie w tej kwestii?? Dodam tylko, że mogę mieć inny kluczyk za małe pieniądze tylko pytanie czy można go przekodowac do mojego moto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze nie ominie ciebie wizyta w serwisie kawasaki.Poprostu przedzwon a jesli masz nie daleko do serwisu to podjedz i  zapytaj sie czy istnieja taka mozliwosc przekodowania nie oryginalnego klucza pod twoj motorek.Ja osobiscie nie mialem takiego problemu i nie slyszalem zeby ktos mial .

Edytowane przez Taurus 61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Taurus 61 napisał:

Cos mi sie wydaje ze nie ominie ciebie wizyta w serwisie kawasaki.Poprostu przedzwon a jesli masz nie daleko do serwisu to podjedz i  zapytaj sie czy istnieja taka mozliwosc przekodowania nie oryginalnego klucza pod twoj motorek.Ja osobiscie nie mialem takiego problemu i nie slyszalem zeby ktos mial .

Dzwoniłem do serwisu i chcą 1900 zł za kluczyk plus 500 za kodowanie no i do tego laweta bo najbliższy serwis Kawasaki jest oddalony 200 km ode mnie 🤦‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się. Kupiłem używany kluczyk z olx i przemiły pan zrobił z dwóch jeden 💪 na szczęście mój był udzkodzony w takim miejscu że udało się bez kodowania, swoją drogą nie wiem czy używkę można przekodowac 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Junior 8303 napisał:

Udało się. Kupiłem używany kluczyk z olx i przemiły pan zrobił z dwóch jeden 💪 na szczęście mój był udzkodzony w takim miejscu że udało się bez kodowania

To jest najwazniejsze!!! Teraz tylko uwazaj i pilnuj go jak oka w glowie.Teraz tylko lac i latac 😁

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Taurus 61 napisał:

To jest najwazniejsze!!! Teraz tylko uwazaj i pilnuj go jak oka w glowie.Teraz tylko lac i latac 😁

 

Haha teraz go do kieszeni kurtki przyszyję 😂 szerokości LWG 🏍💨🚀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...