Skocz do zawartości

Czy motor kupowany w Niemczech nie jest kradziony?


MZrider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

strój pod kolor, bo idiotycznie wyglądałbym np w czerwono zółtym kombinezonie, dotychczas nie miałem żadnej skóry tylko wszytko z goretexu w kol czarnym, więc teoretycznie pasuje, ale goretex był dobry na iksa do tego motocykla myśle że słabo pasuje i jest niezbyt wygodny. Nie stać mnie żeby przy kazdej zmianie motocykla zmieniać strój po 5 kzł więc pewnei następny motocykl będę starał się dobrać po kolor skóry, przynajmniej mniejwięcej. Do barów nie jeźdzę bo jestem totalnym abstynetem nie pije nawet szampana na urodzinach ani reddsa i nie chodzi o moje poglądy poprostu nie smakuje mi nic co ma jakikolwiek związek z alkocholem, papierosy mnie denerwują więc nic po mnie w barze, z ręką na sercu moge poweidzieć że w całym życiu spedziłem może 20 godzin w knajpach. Lubie bić kilometry motorkiem najlepiej w parze z kumplem lub dwoma kumplami jadąc np nad morze okąpać się w Łebie. Lubie jeździć po torze chodź robiłem to dopiero dwa razy i nawet nie mam licencji. Laskę mam więc wyrywać żadnej nie muszę, poprostu czysta jazda i im więcej tym lepiej, byle na benzyne wyrobić. Mam kumpla, który śmiga 6km do parku w chorzowie i siedzi przy piwkach 5 godzin po czym o 22 wraca do chaty, mnie wyruszenie motocyklem zajmuje około 30 min od wyjścia z domu do czasu kiedy wrzuce pierwszy bieg, naprawde jeżeli miałbym tam jechać wole wsiąść w samochód i być tam za 10min uwierz mi. Nie znam osobiście takich ludzi o których piszesz ale wiem że są, pewnie najwięcej w Wawie pod kolumną. Ja jeżeli tylko miałbym na tyle pieniądzy miałbym 50 Mm w sezonie, tylko resztki zdrowego rozsądku każą mi nie przepalać całych pieniędzy i zostawić coś na jedzenie :buttrock:

 

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

czy ktoś mi podpowie jak się zabezpieczyć przed wycieczką na darmo do DE??? Jeżeli sprzedawca twierdzi (mailowo), że moto jest bezwypadkowe, w bardzo dobrym stanie, jest książka serwisowa i TUV do marca 2005 myślicie że ryzykować jazdę 1000km??? Aha, moto jest z roku 2000 i przebieg 8100km :?: :!: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja ryzykowałem 500 w jedną strone i sie "przejechałem" bo motorka juz dawno nie było a sprzedawca twierdził przez telefon co innego, ale to był salon. Byłem też w Szczecinie gdzie gość dał ogłoszenie 03 rok, stan igła mały przebieg nic uszkodzone, okazało się ze motocykl położony z obu stron z jednej owiewki przetarte na wylot, rok 02 tyle ze rejestrowany 03. Zeby oddać sytuację napisze w ten sposób jak tam jechałem byłem pewien ze go wezmę, STAN IGŁA, PRZEBIEG 5000, SALON POLSKA, GWARANCJA DO MAJA, ATRAKCYJNA CENA. Jak go zobaczyłem to w 2 sekundy stwierdziłem że moge wracać, gdyby nie było przewagi ilościowej tobym gościa zmłócił za te 600km na darmo, ale uśmiechnąłem się obróciłem na pięcie i pojechałem oglądać inne, to równiez był komis.

Trzebaby naprawde prościć zdjęcia z aktualną gazetą na siedzeniu bo obejżałem ponad 10 sprzętów i prawie żaden nie wyyglądał tak jak na nadesłaych zdjęcich, które były robione kilka miesięcy wczesniej z innym osprzętem tłumikiem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dalej sie wydaje ze jesli sie szuka moto w "dolnym przedziale cenowym" lub calkowicie w przedziale "okazji" to 95% oferowanych modeli ma jakies "niespodzianki" lub sa to po prostu zlomy. Sam, z mojego doswiadczenia wiem, ze jadac po moto ktore kosztuje mniej wiecej tyle ile powinno kosztowac, niebezpieczenstwo naciecia sie jest za granica niewielkie. Co do kraju, to kazdy wie jak jest :cry: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego niby lewizna?Niemcy to nie Polska!Chociaz trzeba u nich uwazac na Turkow bo to tez przekrety(...)

:lol: Chyba tylko chory kupowalby moto od Turka. Wiadomo ze jedynie od wlasciciela mozna trafic na dobre moto, handlarze nie maja prawdziwych okazji, przynajmniej nie takich, na ktorych sam chcialbym jezdzic :banghead: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...