Skocz do zawartości

Jaki motocykl wybrać?


Kacper5346
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem nowy w tym środowisku mam 16 lat i właśnie zdobyłem kategorię A1 stoję aktualnie przed wyborem nowego motocykla, ale nie jestem pewien, jakiego wyboru dokonać mam lekki dylemat nad tym, czy lepiej wybrać jakiegoś młodego „chińczyka” czy lepiej poszukać jakiejś starszej używanej maszyny, ale popularnej marki nie mam zbyt dużego budżetu, a chciałbym w tym sezonie jeszcze trochę pojeździć wiem, że wybranie budżetowego motocykla wiąże się z wykonaniem ze słabej jakości materiałów, a w starszych motocyklach materiały mogą być już bardzo zmęczone i też nie wiadomo jak dbał poprzedni właściciel lub właściciele bardzo proszę o pomoc w wyborze i uargumentowaniu wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie znasz i stoisz przed zakupem nowego motocykla to kup nowy, najlepiej taki jaki Ci się podoba. Jak nie wiesz jaki Ci się podoba, to kup taki jak ma sąsiad, albo kolega. Jak sąsiad albo kolega nie jest motocyklistą, a Ty nie wiesz co Ci się podoba to kup Hondę. Hondy to są porządne motocykle. Jak nie stać Cię na Hondę to kup coś gorszego. Np Suzuki. Bo jak mówi stare przysłowie jak chcesz mieć piski i stuki to kup sobie ... Jeszcze możesz kupić Chinczyka. Najlepiej najnowszego na jakiego Cię stać. To też będzie działać. Właściwie najgorszy współczesny chińczyk jest i tak wielokrotnie lepszy niż motocykle od jakich zaczynało się przygodę z motocyklami 30 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...