Skocz do zawartości

ruskami do Paryża


bojkot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No no , masz fantazje.

Moja tak daleko nie sięga i wole myśleć o lecie. Chyba jeszcze jestem za miękki.

Choć przyznam , że Skandynawia robi się nam coraz bliższa sercu. Chociaż wyjazd na Norwaje byłby sporo droższy niż do tego ,,P" Paryża. Negocjacje wciąż trwają , bo czasu jeszcze troche jest.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczeże mówiąc jestem trochę zdegustowany niektórymi wypowiedziami.

 

Wg mnie Bojkot- trochę za nerwowo podchodzisz. Wyjazd ma być za ładnych kilka miesięcy. Nie są to kraje trzeciego świata, kraje jadąc do których należy się zaszczepić przeciw chorobom tropikalnym, uzyskać wizę itp.

Nie ma więc aż takiego ciśnienia by znaleźć kogoś w takim tempie więc po co ten stres?

Chyba liczysz za szybko na efekt (znalezienie chętnych). Ja czasem w ogóle ich nie znalazłem, czasem z kilkunastu osób zrobiła się jedna lub dwie ale nic to. Czas pokaże.

 

Życzę Ci by ktoś się znalazł na forum chętny z Wami pojechać.

 

Nie myśl, że ktoś Ci tu źle życzy.

Wiadomo, że jeśli chcesz jechać do P to pojedziesz i nikt od tego Cię odciągać nie ma zamiaru.

Szukasz chętnych - OK. Bądź cierpliwy.

Chcesz propozycje? - wysłuchaj, rozważ a nie krytykuj.

 

 

Piszesz ironicznie o Czarnym Płaszczu, który zresztą nie pozostaje dłużny.

Panowie, po co to wszystko?

 

A PROPOS TEMATU:

 

1/

"...mamy tam nocleg w Formule 1 (pare slow na marginesie, jest to tania siec hoteli we F i calej Europie (podobnie jak Etap i Ibis Hotel), pokoje sa 3 osobowe, w przeliczeniu 25-28 zlotych na osobe, w weekendy i poza sezonem taniej, recepcja jest czynna do 22, polskie karty platnicze obojetnie jak dobre nie dzialaja, w automatach na CPNach rowniez, poniewaz we F karty maja wmontowanego chipa podobnie jak te telefonicznie i nasze mozna sobie w dupke wsadzic, to dla polskich bankowcow zachwalajacych ze nasze karty the best i w ogole, szajs i tyle, bankomat, sklep OK, ale nie autostrada, CPN, hotel itd.:-(((, podziwiamy winnice, wspaniale krajobrazy..."

fragment relacji Portugese - 2001 Pawła ACE S.

więcej: http://www.motocyklisci.net/moto/modules.p...=showpage&pid=4

 

To w planowanym przez Was kierunku. Może się przyda.

 

2/ Pamiętaj! Najlepsze kasztany na placu Pigalle.

 

Przy okazji polecam jeszcze jego relacje (na rozluźnienie) np. tą:

http://www.motocyklisci.net/moto/modules.p...showpage&pid=33 :buttrock:

 

 

Pozdrawiam i proszę nie róbmy z PODRÓŻY obory.

Zdrówko :banghead:

Wyatt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wyprawa coraz bardziej zbliża się w kierunku Norwegii.

sam w to nie mogę uwierzyć, ale .............

fiordy jednak przebijają winnice i tanie wino.

 

http://www.andzel.net/Norway/firstPolish.html

 

 

http://norge2003.republika.pl/zdjecia.html

dwa adresy w tym temacie.

pozdrawiam i ,,Nie bujcie się deszczu" :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deszczu sie nie boimy :D , na Nordappie bylem 2 razy motocyklem-solo i na pewno jeszcze kiedys wybiore sie trzeci raz, a moze i czwarty :) . Wlasnie z drugiego razu mam mile wspomnienia, kiedy dosyc mocny deszcz(z krotkimi przerwami) towarzyszyl mi przez prawie 3 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

cześć. I jak motocykliści?, jak plany na wakacje? Z tego co widzę na forum to jest dużo planów na wyjazdy zagraniczne. Chciałbym zobaczyć relacje z tych wypraw.Ciekawi mnie procent , jaki będzie po skończonych wakacjach, ilu z nas dotrzyma słowa i pojedzie w zaplanowane miejsce.

Czarny Płaszczu , jesteś jeszcze?Co plenujesz na wakacje 2005?

Pozdrawiam wszystkich twardzieli.

Przypominam że 22.01.05. jest zlot w Dankowie, pomiędzy Barlinkiem a Strzelcami Krajeńskimi , obecność obowiązkowa.

Opisze jak było w przyszłym tyg.

Pozdrawiam.

Bojkot :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć. I jak motocykliści?, jak plany na wakacje? Z tego co widzę na forum to jest dużo planów na wyjazdy zagraniczne. Chciałbym zobaczyć relacje z tych wypraw.Ciekawi mnie procent , jaki będzie po skończonych wakacjach, ilu z nas dotrzyma słowa i pojedzie w zaplanowane miejsce.

Czarny Płaszczu , jesteś jeszcze?Co plenujesz na wakacje 2005?

Pozdrawiam wszystkich twardzieli.

Przypominam że 22.01.05. jest zlot w Dankowie, pomiędzy Barlinkiem a Strzelcami Krajeńskimi , obecność obowiązkowa.  

Opisze jak było w przyszłym tyg.

Pozdrawiam.

Bojkot :lapagora:

 

Stary, po co te zlosliwosci? Pojedz juz te cale 15 km(czy moze 25 km?- nie chcialo mi sie dokladnie liczyc na mapie) na zlot "zimowy" Prosietreffen i pozniej mozesz byc dumny ze "pokonales" taka trase :lol: .

Wielu ludzi, tutaj na forum jezdzi co roku w ciekawe miejsca, moze dla odmiany Ty opowiesz dokad Ciebie w przeszlosci na moto zawialo?

Bo na razie tylko slysze jakim to nie jestes wielkim podroznikiem, zas inni wedlug Ciebie tylko gadaja o jezdzie...

 

PS. Ja za to jestem ciekaw, co wyjdzie z tej szumnie zapowiadanej wyprawy do Paryza :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bojkocie,

 

no właśnie, pochwal się gdzie byłeś moto. Nie wątpię, że były to wyjazdy nie dla mięczaków. Lubię czytać takie relacje i marzę wtedy by samemu tak kiedyś podróżować.

 

Czekam(y) bo nie tylko jak widzisz mnie to interesuje.

 

Pozdrawiam

Wyatt

 

P.S. Szerokiej drogi na zlot. Czekamy na zdjęcia, relacyjkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , No chłopaki , jak się unieśliście.Trochę poprawił mi się humor po przeczytaniu odpowiedzi na mój ostatni liścik.

Chłopy spoko: przecież napisałem że,,ciekawe ilu z nas dotrzyma słowa, co do zaplanowanych wyjazdów". Z nas, więc myśle też o sobie.

Ale fajnie jest, jak ktoś przejmuje się tym co człowiek pisze.

Na zlot mam żeczywiście 39 km. może nie jest to zbyt daleko, ale czy to moja wina że zlot jest tak blisko?

Przyrzekam poprawe i następny będzie na pewno dalej.

Sarkazm kolegi Wyatt jest spoko.

Nie wiem jak wysłać jakieś foto,nie jestem Hakerem. Więc podpowiedz mi jak to zrobić a ja wyśle parę fotek.[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tu a nie prywatną bo może zainteresuje to jeszcze kogoś.

 

Zawsze możesz podesłać relację, zdjęcia itp. do mnie mailem a ja to umieszczę na swojej www i podasz tu link.

 

Jak nie spodoba Ci się ten pomysł to pomyśli się jakoś inaczej.

 

Pozdrawiam

 

Wyatt Sarkazmatyk :D

 

P.S. E-mail podany w moim profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki Wyatt.

Postaram się o jakieś zdjęcia i po zlocie postaram się napisać pare słów na temat. Chociaż ten zlot jest tylko kilkadziesiąt km. od mojej mieściny jak słusznie zauważył kol. Dr.Big. to napisze pare zdań dla ogółu.

Zawsze to będzie jakiś mały punkcik w rozliczaniu się z tego gdzie byłem i co widziałem. 8O 8O

>Bojkot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tu o jakies rozliczania, bo jest mi to w sumie obojetne, gdzie kto byl i co robil ;) .

Nie lubie przechwalania i opowiesci o zaszczytnych i raczej nierealnych planach, tak jak wlasne ten. Wyjazd kawalkada wspanialych ruskich parchow do Paryza, przez ruchliwe autostrady w korkach urlopowych, nie zabieramy mieczakow, naprawy przeprowadzamy w rowie przyautostradowym bo mamy wszystkie czesci ze soba, wyjazd nie dla kobiet i dzieci, przepisy?- one nas nie dotycza. Itd, itp... Smiesznie sie to czyta. Przy takich zalozeniach--->>> zycze milego wyjazdu :P . Bo te zalozenia dobre sa na jakis zlot, gdzie mozna sobie popic i podziczyc w blotku na jakims zamknietym terenie, zas wyprawe przez pol Europy i to przez raczej cywilizowane kraje planuje sie troche inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce dalej ciągnąć tej przewalanki słownej z Tobą, Dr.Big.

Nie znasz mnie a oceniasz, tego nie lubie. :P :evil2:

 

Ale pokój z Tobą.:P

Po prostu daruj sobie dalsze komentarze.

Ja, swoim, nazwanym przez Ciebie ..Ruskim Parchem" pojade tam, gdzie mówie, bo za stary jestem na fantazjowanie.

Pozdrawiam Cię Dr.-ku.

A pewnie jeszcze spotkamy się na jakimś zlocie to pogadamy przy piwie lub bez. ;)

Może jeździsz do Polanowa? , albo Szklarskiej? lub do Lubska?, albo do Zielonej? na winobranie, Darłówka?, Międzyrzecza? to spotkamy się na bank.

Pozdrawiam.

Bojkot :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja nie zamierzam sie sprzeczac. Co do nazwy motocykla, to nazywam swoj w ten sposob i jest to nazwa raczej pieszczotliwa, a nie obrazliwa. Wiec nie mysl ze "parchow" nie lubie, jest wrecz odwrotnie.

 

Po drugie, sam mowisz o ocenie kogos na podstawie kilku postow na forum. Ty robisz podobnie, wpadasz tutaj ze swoim dosyc kontrowersyjnym "zaproszeniem" i oceniasz ludzi, ktorzy napisali Ci nie to co chciales uslyszec.

 

A pogadac i wypic piwko mozemy na zlocie pojazdow militarnych w Darlowku, bo raczej tam bede.

 

No ale nie bede dalej ciagnal tematu, zycze Wam udanej i przyjemnej wyprawy.

 

PS. Zloty nie sa kwintesensja jazdy jednosladem :lol: , ja tam wole np. wypad w Bory Tucholskie w gronie znajomych "ujezdzaczy" ruskich parchow, tam przynajmniej nie musze sie martwic o dobytek pozostawiony bez opieki :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...