Skocz do zawartości

Końcówka wydechu bandit 600 95r jaka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy wybrałem dobry dział mianowicie jaki polecacie wydech/tłumnik nie wiem jak to nazwać koncówke wydechu? zeby dobrze brzmiało 😄 do bandita 600 z 95r ten co mam w ogóle nic nie daje słychać sam ryk silnika wydechu wcale zalezy mi by kupić coś w miare budzetowo do okolo 400zł max da sie coś fajnego kupić? i jeszcze kwestia montażu jak by ktos mogł mi podpowiedzieć jak wymienić byłbym wdzięczny browarka za pomoc mogę postawić 😄 😄 
Bardzo proszę o linki 🙂 

https://allegro.pl/oferta/wydech-tlumik-koncowka-tuning-leo-vince-hit-13169961938?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=ps&utm_term=test&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_narzedzia_pla_pmax_ps&ev_campaign_id=17996352432&gclid=Cj0KCQjwnf-kBhCnARIsAFlg491Q0gilBs9n5CipvdtHhtHXnyI6mHKdWDtcYCw0zOJlfHltOUwCCz4aArCiEALw_wcB&fbclid=IwAR1NxjVF108fYz_erGJK4a25FvhQ3pyBrCAWODmcrjc9qT40D2jLLzzg7y8
myslalem coś takiego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahem.. tłumki końcowy z allegro firmy "akrapovicz" za 350zł.. czyli chińszczyzna. Jak lubisz - kupuj. Ale zastanów się dlaczego oryginalny akrapovic będzie kosztował od 1,5k w górę.. ?

A w realu - Łódź to duże miasto, na pewno są warsztaty motocyklowe, są handlarze motocyklami. Podjedź do 3 i poszukaj używki. Zawsze się coś znajdzie, bo ktoś ściągnął moto z niemiec czy jukeja na dawcę i zostało co zostało. W najgorszym razie OLX. 

Montaż jest banalny jak długo masz parę opasek. No i przede wszystkim zmierz średnicę rury wydechowej to będziesz wiedział czego szukać.

 

A swoją drogą, co ma Ci "dać" inny tłumik? Skoro ten "ryczy" to pomyśl na wytłumieniem bo "krowa co ryczy mało mleka" i takie tam. Tak po prawdzie , to po zmianie tłumika powinieneś pojechać na hamownię, no ale zakładam że zawodnikiem nie jesteś, więc to nie będzie miało aż takiego znaczenia. 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...