Skocz do zawartości

Motorower który warto kupić


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym kupić sobie jakiś motorower typu enduro lub supermoto lecz nie wiem jaki. Spodobały mi się: Simson S51, rieju mrt 50 i Derbi Senda 50sm i też Aprilia ale nie wiem która jest najlepsza. Mógłby ktoś pomóc w wyborze?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simson zawsze sprzedasz nie tracac, chyba, ze zajezdzisz wczesniej.

Rozgladnal bym sie za japonskimi 50 - tkami ale tanie nei sa, bo sa kultowe.

Jakim budzetem dysponujesz ? 

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet mam całkiem spory myślę że do 10k można znaleźć coś fajnego.

17 godzin temu, ks-rider napisał:

Simson zawsze sprzedasz nie tracac, chyba, ze zajezdzisz wczesniej.

Rozgladnal bym sie za japonskimi 50 - tkami ale tanie nei sa, bo sa kultowe.

Jakim budzetem dysponujesz ? 

 

🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenach motorowerow obeznany nie jestem, ba nawet w Simson'ie nie. Najlepiej z Honda DAX i CY 50 ale te ostatnie tez niesamowicie podskoczyly. CB 50 tez fajne, poszperaj po mobile.de

lub po polskich portalach 

Za Honde Dax musisz dac minimum 3500 €

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ks-rider napisał:

W cenach motorowerow obeznany nie jestem, ba nawet w Simson'ie nie. Najlepiej z Honda DAX i CY 50 ale te ostatnie tez niesamowicie podskoczyly. CB 50 tez fajne, poszperaj po mobile.de

lub po polskich portalach 

Za Honde Dax musisz dac minimum 3500 €

 

🙂

22 godziny temu, ks-rider napisał:

 

 

Honda nie za bardzo mi się podoba. Wolałbym coś  nowszego i chłodzonego cieczą np Aprilia sx50/RX50 twoim zdaniem warto taką kupić? Z góry dzięki za pomoc. 

Przykładowa Aprilia: 

https://www.olx.pl/d/oferta/aprilia-sx-50-airsal-jak-nowa-90-km-h-supermoto-pl-uzywana-od-2022-CID5-IDPwl9v.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli taka ci sie podoba to taka kupuj, kazdy z nas ma inne gusta. Male Hondy sa pancerne, kiedys zrzucono taka z dachu 4 pietrowego domu i dalej odjechano stamtad po odgieciu kulku czesci, ale wyglad maja taki jaki byl popularny w latach 60 tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...