Skocz do zawartości

Tracer 9 a wzrost


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Szukam dla siebie pierwszego motocykla. Celowałem w adventure a potem zobaczyłem Tracer'a 9 i mnie urzekł. Dopinając w salonie temat GS'a 850 przestałem się cieszyć, w głowie Yamaha. 

Pojechałem od razu do dealera. Niestety dopiero robię prawko więc jazda testowa odpada. Mogłem więc usiąść na sucho i ocenić, czułem się komfortowo ale obawiam się jak to może być podczas jazdy. Mam ponad 190 cm wzrostu. Czy są tu użytkownicy o podobnych gabarytach i mogą coś podpowiedzieć? Ten motocykl jest generalnie uważany za wysoki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym wzroscie bardziej preferowal bym model MT 09 " reise enduro " Jest. wyzszy i bedzei Ci na nim wygdniej. GS jest OK ale problem w tym, czy praca silnika przypadnie Ci do gustu.  

Nie podniecaj sie wiec, zrob PJ iwtedy zrob jazde probna.

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Vayashree napisał:

Mam ponad 190 cm wzrostu. Czy są tu użytkownicy o podobnych gabarytach i mogą coś podpowiedzieć? Ten motocykl jest generalnie uważany za wysoki? 

W 2020 roku odbyłem godzinną jazdę testową Yamaha Tracer 09. Jak dla mnie za bardzo cofnięte podnóżki kierowcy do tyłu ale ja mam 1.92 m wzrostu a motocykl jest krótki i zwarty. Przy takim wzroście każdy motocykl jest niski. 😁

Wg danych katalogowych GS 850 ma siedzenie kierowcy wyżej o 4 cm i rozstaw osi większy o 15 cm od Tracera. Powinien być wygodniejszy. Ale najlepiej zrób PJ i dopiero testuj osobiście.

A jak Cię bardzo ciśnie to poproś kogoś znajomego, kto już ma PJ, niech weźmie motocykl na jazdę testową i w ustronnym miejscu da Ci nim pojechać kawałek- jak Ci na tyle zaufa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...