Skocz do zawartości

Pierwszy projekt - Scrambler na bazie suzuki SV650


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Właśnie skończyłem swój pierwszy projekt modyfikacji motocykla. Jest to bardzo budżetowa budowa scramblera na bazie Suzuki SV650, wykonana bardzo szybko bo w sumie to gdzieś w 4 weekendy.

Jest sporo rzeczy które na pewno będę chciał poprawić, takie jak kanapa, reflektor i pewnie pomalowanie elementów proszkowo. Ale na ten sezon jestem zadowolony z efektów i planuje pojeździć nim w takiej konfiguracji.

Dajcie znać czy wam się podoba i co ogólnie myślicie o projekcie.obraz.thumb.png.3709f8e5059a2117fcb131ef1f374c74.png

Cały proces budowy udokumentowalem na swoim kanale na yt :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przerobka sylwetki mi sie podoba. Moim zdaniem kanapa kiepsko obciagnieta, poprawil bym. Z tlumikiem, hmmmm, podobnie ze zgieta rejestracja.

Gdzie w Gdansku mieszkjasz ?

byly Gdanszczanin

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2023 o 17:44, ks-rider napisał:

Generalnie przerobka sylwetki mi sie podoba. Moim zdaniem kanapa kiepsko obciagnieta, poprawil bym. Z tlumikiem, hmmmm, podobnie ze zgieta rejestracja.

Gdzie w Gdansku mieszkjasz ?

byly Gdanszczanin

 

🙂

Dzięki! Kanapę i pre innych elementów jeszcze będę poprawiać.

teraz mieszkam w Gdyni

W dniu 21.04.2023 o 18:37, KLAUDIUSZ napisał:

Mi sie podoba, fajny sprzet, pomyslal bym nad bakiem w innym kształcie tylko ze tam ta rama i nie wiem jak to by wyszło emoji106.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzieki! Ze zmiana kształtu to może być ciężko, ale myślałem jeszcze żeby zmienić może kolor baku.

Jestem już po pierwszej jeździe i mega mi się podoba

obraz.png.037c78409f51ff11b3057864ee8a5590.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...