Skocz do zawartości

Ramka pod tablicę rejestracyjną


Ejas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuje jakiejs ramki pod tablicę rejestracyjną, swego czasu ktos sie ogłaszal jako producent (w Polsce) chromowanych ramek ale niemoge namierzyć tego gościa. Ramki z katologów maja jedna wade trzeba dziurawić błotnik, a ja szukam ramki połączonej z lampką lub wysięgnika bocznego.

Może możecie jakos pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kiedyś ja załatwiałem forumowiczom takie podkładki z dość grubej blachy-kwasówki. Były extra i tanie jak barszcz. Dodatkowo każdy mógł sobie zrobić grawer na takiej podkładce (u mnie jest np adres www TSM Sokół).

Niestety, zakład kolegi który nam to robił, chyba upadł bo coś ostatnio możliwości się skończyły.

No chyba że coś jeszcze uda się wymyśleć. Tu jest telefon do Łukasza, może ma jeszcze jakieś możliwości lub kogoś poleci - 602 113460

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam

Myślę, że bez sensu jest zakładać nowy temat wiec napisze tu, szukam mocowania do tablicy rejestracyjnej bez śrub ( nie ramki ), do samochodów można wszędzie kupić ale do motocykla nie mogę znaleźć, jeżeli znacie jakiś sklep internetowy oferujący takie badziewie albo sklep w ( Toruniu , Bydgoszczy ... hmm w okolicach Grudziądza lub nawet w Grudziądzu :D ) to był bym wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

 

[ Dopisane: 16-02-2006, 14:34 ]

mam

 

http://www.inwen.com.pl/ramkipodtablicerej...jestracyjne.php

 

jakby ktos szukal :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...