Jump to content

TakaBryka.pl - Nowy serwis ogłoszeń z dużym potencjałem. Koniecznie sprawdź!


takabryka
 Share

Recommended Posts

spacer.png

 


     Witam Was drogich forumowiczów, na wstępie chciałbym zaprosić wszystkich do przeczytania krótkiej informacji na temat tworzonego projektu. takabryka.pl jest to serwis ogłoszeń motoryzacyjnych, który został otwarty w marcu 2022 roku. Na jego stronie można znaleźć ogłoszenia samochodów, motocykli, quadów, przyczepek, pojazdów ciężarowych i rolniczych oraz części samochodowych. Co najważniejsze serwis oferuje darmowe ogłoszenia bez względu na ilość ogłoszeń jakie wystawiasz - każde ogłoszenie jest darmowe.


spacer.png


     Strona się utrzymuje i rozwija dzięki własnym funduszom jakie przeznaczyliśmy na startup oraz z dodatkowych wpłat i darowizn przez osoby które wspierają nasz projekt, a ogłoszenia są darmowe. NIGDY nie będziemy za nie pobierać prowizji. 

     System strony i działanie poszczególnych widgetów zostały zaprogramowane z myślą o jak najłatwiejszym obsłudze, aby poruszanie się po stronie nie sprawiało nikomu problemów. Co do zmiany funkcjonowania niektórych elementów na stronie jesteśmy otwarci na propozycje użytkowników. 
Chętnie podejmujemy współpracę ze stronami o tematyce motoryzacyjnej, komisami, czy nawet osobami chcącymi pomoc w rozwoju strony. Chcąc się znaleźć w top5 serwisów, jesteśmy skłonni podjąć każda współpracę. Także jeśli chciałbyś się przyczynić lub masz jakaś propozycje zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Co nas wyróżnia od innych stron?
     Wychodząc na przeciw stronom, które pobierają coraz to większe opłaty za dodanie ogłoszenia przede wszystkim wyróżnia nas dodawanie bezpłatnych ogłoszeń. Działamy w formie dawnej tablicy i nie mamy zamiaru się sprzedać jak pozostali. Oczywiście jest możliwość wyróżniania ogłoszenia spośród innych ale jest to opcja tylko dla chętnych. 

Co z punktami premium za które można wyróżnić ogłoszenia?
*Można je po prostu kupić na naszej stronie
*Można je zdobyć dodając reklamę na Facebooku i instagramie - żeby odebrać punkty należy się z nami skontaktować. 
*Posiadasz jakaś grupę na Facebooku? Wystaw naszą grafikę, a przyznamy Ci większą ilość punktów. Dodatkowo dostaniesz reklamę w formie baneru na naszej stronie głównej.
*Inne formy pomocy, które z chęcią dogadamy indywidualnie.

Link do strony: https://www.takabryka.pl/

spacer.png

Edited by takabryka
Link to comment
Share on other sites

zajrzałem z czystej ciekawości

 

nie umiem znaleźć, czy serio brak możliwości filtrowania ofert po jakichkolwiek parametrach poza marką i ceną?

wg mnie minimum to filtry: paliwo, pojemność, rocznik, typ nadwozia, no i po modelach w ramach wybranej marki, inaczej szukanie czegokolwiek to czysta mordęga

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...