Skocz do zawartości

Adventure dla BARDZO wysokiego chłopa :)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Motocykliści i Motocyklistki.
Czy jest jakiś motocykl ADV używany ale w miarę "świeży" do 20-30 tysięcy, który będzie wygodny dla wysokiego chłopa jakim niewątpliwie jestem.
Mam 32 lata, 211cm wzrostu 100kg- Długi i dosyć szczupły ale nie chudy 🙂 Przejrzałem internet i ciagle go przeglądam w poszukiwaniu odpowiedniego "motorka" dla wysokich.
Ostatnio odkryłem Benelli TKR502 tutaj chodzi mi o nowy motocykl i to byłby atut z wiadomych względów. Są plusy i minusy tej maszyny. Wiem oczywiście o większości motocykli jakie są na rynku wtórnym. Natomiast może nie wiem o jakiś specjalnych powiększonych wersjach. Moto będzie mi służył głownie do przemieszania się z punktu A do punktu B w mieście, ale napewno będą tez dalsze wyprawy po kilkaset kilometrow z pełnym bagażem. 
Proszę o podpowiedzi i z góry dzięki!
Pozdrawiam Bartek.

Edytowane przez Cedzyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !

1. Paytanie powinienes postawic bardziej dealerowi niz na forum, bo to nie forum decyduje jakie motocykle sa na rynku.

2. pomine juz fakt, te to raczej " sredni "  pomasl jako poczatkujacy siadac na takiego potworka

3. Motocykle dobiera sie pod siebie nie na fotach a siadajac na nie.

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygodny mialem na myśli to, że nie będę miał kolan na brodzie. Bardziej chodziło mi o podpowiedz nad jakimi modelami można się pochylić i właśnie przymierzyć.
Nie chce wskakiwać na jakiegoś bydlaka dlatego myślę o jak największym motocyklu z mniejszym silnikiem.
Jeżeli ktoś dobiera motocykl po zdjęciach to tak jak by poślubił dziewczynę znając ja tylko z internetu 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2022 o 23:17, Cedzyn napisał:

Jeżeli ktoś dobiera motocykl po zdjęciach to tak jak by poślubił dziewczynę znając ja tylko z internetu 🙂 

 

Grunt abybyla ladna,to kaprysy wynagrodzi ! Wolesiemeczyc z ladna, niz z brzedka !  🤣

 

🙂

  • Haha :) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...