Skocz do zawartości

KAWASAKI GPX600 '88 rok


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam wszelkich informacji na temat wyzej wymienionego motocykla, opinie uzytkownikow mile widziane.

Mam na oku jedna za niewielkie pieniadze z bardzo malym przebiegiem, cala dokumentacja i cerfikatem legalnosci itd.

Sprawdzalem w archiwum ale niewiele o niej jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie miałem GPx'a 600 a GPZ 600 ale miały te same silniki i mniej więcej gabaryty. Tak naprawdę to chyba się różnią tylko wyglądem zewnętrznym. Miło wspominam motorek dlatego że:

- pali w miarę nie za wiele ok. 6l

- nisko umieszczone siedzenie

- hamulce w stosunku do tych 85HP są wystarczające

- dobre moto do zabawy

Siadają głowice jak się nie reguluje luzów zaworowych ( luzy się kasują )

Shimma - zdarzała się często... Pewnie to za sprawą 16"-tek

Myślęże jest to dobry motorek dla laski obytej z moto lub dla początkujących. Nie za mocne , nie za szybkie w sam raz na pierwszego japończyka.Największą zaletą chyba jest cena - ja za moją dałem 200DM :banghead:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kazdy silnik z rodziny GPZ a GPX to ich mlodsza wersja ale konstukcja ta sama nie pilnowane luzy zawore prowadza do zniszczenia zaworow czyli dokladnie to co napisal klapek ale pozatym ponoc sa OK jesli nie zakatowane i za maly pienaidz to mozna brac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GPZ mojej soistry chłopka smiga GPZ i mi jak sie przesaidłem z GS to było OK.Ja kupiłem swoja za 2600zł od kolesia nie działa i w sumie brałem ja w ciemno ale zainwestowałem posiedziałem porobiłem co było trzeba (rolnik sie dorwał do gaźników i kurde namotał tak ze sie non stop zalewały i ciekło z niej jakby były gazniki dziurawe.Alteraz poziomy juz sa okil i kawak smiga jak szalona.Na prawde lda mnie mój sprzet sie sprawuje swietnie(jak na ten wiek)i sisotry chłopak tez narazie nie narzeka.Jedynie to śruby miał ukrecone przy chłodnicy oleju i chłodnica ciekła ale to juz zrobił i smiga.A co do shimy to narzie nic mi takiego nie wystapiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...