Skocz do zawartości

Prośba o wyrażenie opinii na temat wybranych sprzętów.


Raven995
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam motocyklową brać.
Za jakiś czas zamierzam znowu wrócić w siodło i mam straszny problem z wyborem modelu.
Po krótce jeździłem virago 125, następnie przesiadłem sie na Magne 750 z 84 ale madzia okazała się być dla mnie za wysoka nie czułem się pewnie nie mogąc dobrze się podeprzeć dwoma nogami.
Ogólnie mam 165cm wzrostu i 75kg wagi wiec jestem krasnoludem 😄 Jako tako moto będę sam naprawiał z czystej pasji i możliwości 😄 oraz chciałbym go przerobić na bobbera ponieważ będę śmigał sam bez plecaka.
Zastanawiam się nad
Suzuki LS 650
Virago 535
Kawasaki VN750
Kawasaki ZL650
Celowo umieściłem virago i dzikusa na początku bo jednak z tego co się orientowałem i naczytałem mają jednak łatwiejszą budowę niż kawy.
Wiem że wybór to kwestia tego na jakim sprzęcie człowiek będzie się czuł najlepiej i który się najbardziej podoba, aczkolwiek prosiłbym was o jakieś przeżycia z tymi sprzętami i uwagi byłbym bardzo wdzięczny 🙂
Pozdrowionka ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ?


Pytasz sie innych na czym bedziesz sie dobrze czul ?

Jazdy probne iintuicja podpowie !

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy wiesz nie chodzi mi o to na czym się będę dobrze czuł bo to jednak tak jak napisałem że to kwestia indywidualna raczej chodziło mi o porównanie tych o to modeli jak z awaryjnością, naprawami własnoręcznymi czy ogólną opinią osób które śmigały na tych sprzętach bo biorąc Magne sugerowałem się wyglądem i ogólną budową dopiero potem uświadomiłem sobie, że jeśli coś mi klęknie czy na przykład będę się musiał bawić z gaźnikami to oczy mi wywali z orbity dlatego też chciałem przeczytać parę słów od ludzi mających doświadczenie z tego typu motocyklami 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak myślałem ogarnąć sobie jakieś sprzęt w granicach od 7 czy 9 klocków bo jeszcze kasior na początkowe naprawy i przeróbkę muszę mieć 😄 no i wiek moto dla mnie nie ma większego znaczenia a w rocznikach 84 do 91 to przeważnie większość jest dość tania a wygląda nieziemsko i pięknie nadaje się do modów 😄
No wiem jeszcze kiedyś rozglądałem się za vt600 i tą starszą vt 700 bo vt750 niestety jest dla mnie za wysoka bo siodło ma na wysokości magny no i zapomniałbym o rebelce 400 czy 500 teraz nie pamiętam ale też jakoś ostatnio mało ich widuje

Edytowane przez Raven995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vt750/1100 c2

jak chcesz to ciąć to nie trzeba szukać lalki

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...