Skocz do zawartości

Aprilia SR 50 DiTech, sama gaśnie


ryyder12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio jeździłem sobie po mieście skuterem i nagle zgasła po czym załączyła się pompka paliwa bo skuter jest na wtrysku (silnik P/G) ekranik nie zgasł ani nic nawet nie pokazał się service, już raz miałem podobnie ale wtedy włączył się service i ekranik zgasł po czym się znowu włączył ale to była wina źle podłączonego akumulatora i raz stykał raz nie, sprawdziłem akumulator i wszystko ok czy możliwe że to wina świecy lub cewki? cewka luźno siedzi na świecy wystarczy ją lekko pociągnąć a ona wypada, jak jechałem troche kilometrów w lecie to sie nagrzała i wypadła ale to raz 

proszę o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cewka na świecy  ma siedzieć ciasno nie tylko dlatego że będzie ci przerwał jak będzie luźna to masz 50% szans że zabiją ją przebicia , teraz to ciekawe czy nie padła ale spróbuj podgiąc blaszki żeby siedziała ciasno i zobaczymy

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to teraz na jakim etapie jesteśmy , zgasł i nie pali teraz ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michoa  pali bardzo dobrze stała miesiąc na dworze i zapaliła od razu po naładowaniu akumulatora ale problem jest dalej, na wolnych chodzi wszystko fajnie ale podczas dodawania gazu zgaśnie po chwili w sensie że nie po dodaniu gazu gaśnie tyko jak na wysokich chwile pochodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...