Skocz do zawartości

Licznik - Honda CBR 600 F4 2000r


GrobeL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Byłem zmuszony kupić nowy licznik do mojej hondy i wybrałem taki - https://allegro.pl/oferta/licznik-panel-cyfrowy-uniwersalny-motocyklowy-10140330515?utm_source=notification&utm_medium=Package was sent email&utm_campaign=cda19ec0-7e5d-4108-bb53-3debab508c1e&snapshot=MjAyMS0wOC0xMVQxNDoyNDo0Ni4xOTdaO2J1eWVyO2VlMTk4MzIzMzIwMjc3ZWEyYjI0ODZlNTgzNDBkYjBmMWZhMDMxZGRlOWFkN2NiODFhMjlhNDJlODQ0OTA1ZTY%3D

Po podłączeniu przez koleżkę - pasjonata, okazało się, że jest problem z tym co on wyświetla. Mianowicie przy drobnym zakręceniu kołem na liczniku pokazuje się zaraz 199 km/h, a co za tym idzie nabija się niemiłosiernie przebieg. Co do reklamacji to już za późno, bo długo zwlekałem z podłączeniem tego, a nie wiem czy gwarancja będzie uwzględniona z racji obciętej kostki, bo przecież nie miała prawa pasować. Teraz chciałbym Was spytać, czy ktoś się kiedyś spotkał z takim problemem tych uniwersalnych liczników i może zna przyczynę, albo byłby w stanie podrzucić mi jakiś pewny, uniwersalny licznik? Z  góry dzięki i życzę udanego weekendu 😉 
@ jedna wazna kwestia jest taka, ze czujnik predkosci z instrukcji (speed sensor+) wedlug producenta powinien byc wpiety pod 5V, a jest wpiety pod 12V. Ale w jakis sposob probowane bylo tez pod 5V i bez rezultatu

Edytowane przez GrobeL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...