Skocz do zawartości

DT125 vs. Pegaso125


enduroboj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ooo enduroboj dopiero teraz zauważylem ze jesteś z małkini :banghead: tak sie składa że mam działke we wsi pod małkinią w Rostkach Piotrowicach, jak juz bedziesz miał DT 125 to mozemy sie gdzies wybrać w trase bo ja tam nie mam za bardzo z kim smigac (tylko kolege na hondzie MT 50, (moze go znasz) ale słabo za mną nadąża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ey no stary spoko, a tego kolesia co ma MT50 znam nawet. W rostkach koleś ma Aprilie AF1 jeszcze. Ja jeszcze nie jestem pewien czy na bank będe miał DT125 bo w sumie to ma być mój 2gi motor po motorynie i zastanawiam się czy nie kupić tego MTX80R za 1,000. No sam niewiem ale napewno możemy się spotkać!! A zawsze przywozisz swoją Huske do Rostek ? A ty co myślisz który z tych 2motorków byłby dla mnie lepszy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym mtx'a nie brał pod uwage tylko od razu brał dt 125. to dobrze ze jest mocna, chyba nie chcesz miec najsłabszego sprzeta w całej małkini? :) A aprilie to ma Żaba teraz o ile sie dobrze orientuje, ale od niego nie radze ci kupowac motoru bo on troche katuje te sprzety :D heh jaki ten świat jest mały :banghead: a husqvarne raz mialem na wsi ale pewnie jak bede jakos na dłuzej jechal to ją wezme.

powiedz jeszcze ile kasy masz na ten motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie mam za bardzo z kim smigac (tylko kolege na hondzie MT 50' date=' (moze go znasz) ale słabo za mną nadąża :banghead:[/quote']

 

Znam ten ból :lol: Ciesz sie chociaż z tego kolesia na Hondzie, ja u siebie na działce mam tylko jednego typka na rozsypującej sie Jawce, który, jakby tego było mało, jeździ tylko wzdłuż wsi i nic poza tym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kasy na motor to jeszcze sam niewiem, będe miał jakieś 4,000 a teraz mam 1,000 ma Kawasaki Z250fs do sprzedania, ale musze dokończyć remont !! No i właśnie chodzi o to że MTX'a moge kupić niedługo, troche wyremontować a przede wszystkim sobie poganiać na nim. A później sprzedać za troszeczke więcej, ale po remoncie ramy. A w Małkini są 2MTX jeden 80 a drugi 50 jest RS50 jeszcze DT50 i pare squterków. A jak już rozmawiamy o ganianiu to mój brat ma zamiar na nowy sezon kupić sobie WR250 albo jakąś crosiawe, on mieszka w Ostrowi Maz. a więc będzie mógł poganiać z nami !! A tą Apilie ma żaba, Ostatni ganiał na jednym kole u nas przed szkołą :banghead: No sam niewiem czy nie spróbować swoich sił na MTX'e ?? Piszcie (Poomocy) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to stary jak bedziesz mial 4000 to bierzesz spokojnie dt 125 i szalejesz. po co ci teraz mtx na zime? lepiej poczekac, uzbierac troche kasy, i na nowy sezon akurat masz dt 125. i nawet jeśli w małkinii nie ma zadnej do sprzedania to juz lepiej pojechac gdzies dalej z przyczepką niż kupować jakiegoś grzyba w małkinii :banghead:

a nie orientujesz sie czy tam gdzies w okolicy, albo w ostrowii jest jakiś chociaż tor czy coś takiego? albo ciekawe miejsca do polatania? bo ja ten cały las przy rostkach zjeździłem, łącznie z terenami po drugiej stronie Bugu i mi sie troszke nudzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz żeby brać DT - no i chyba masz racje. Ja nie jestem przekonany gdzie mogą być fajne miejsca do poganiania, ale napewno wie mój brat, jeźdżił na XL600R chyba ze 2sezony i troche z okolic zwiedził :banghead: no tak za 4 tysiaki jusz coś z DT125 dostane, (Ale to nie będzie jakiś bubel??) Jak myślisz dostane powyżej89r. tak do 4tysiaków :?: No i trzeba jeszcze zdać A1 bo i troche po ulicy chce pojeździć. A ta twoja Husa to Cross czy Enduro?? I w ogóle ile masz lat:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...