Skocz do zawartości

Sprzedam Yamahę FJR 1300A 2011 r.


coolargol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Yamahę FJR 1300A z roku 2011. Przebieg 59800 km. Kolor czarny. Kufry boczne Yamahy, kufer centralny Givi 52l z miękkim oparciem dla pasażera, do wszystkich kufrów torby (boczne - Yamahy). Tankbag mocowany na pierścieniu wokół wlewu paliwa. Akcesoryjne siedzisko. Zamontowany jest uchwyt na nawigację, wpięty w układ elektryczny, Garmin Zumo 390LM z dożywotnią aktualizacją map w cenie motocykla. Opony wymienione w 2018 r. - stan jak na zdjęciach (minimalny stopień zużycia). Pokrowiec Oxford. Z powodu sporadycznego jeżdżenia 2 razy wymieniałem akumulator, bo o ile zimy moto spędzał w garażu na ładowarce Oxforda, to resztę czasu na świeżym powietrzu i obecny aku też zasadniczo wymaga wymiany. Po naładowaniu można spokojnie trochę pojeździć, ale po tygodniu wymaga doładowania. Z innych niedoskonałości - podrapany lakier na prawym lusterku, prawej owiewce stopy i prawej stronie kufra centralnego (nie tyle gleba parkingowa co utrata równowagi i położenie motocykla). Po dłuższej jeździe (powyżej 100 km) sporadycznie trudno wrzucić położenie neutralne skrzyni biegów.

Stan prawny: Motocykl pochodzi z Francji, pierwsza rejestracja w Polsce w czerwcu 2014 r., i w Polsce jestem jego drugim właścicielem od marca 2015 r. i łącznie pokonałem nim niecałe 20 tys km. OC ważne do 19 marca 2022 r., badanie techniczne ważne do 14 maja 2021 r.

Silnik miał zredukowaną moc, została przywrócona przez usunięcie blokad mechanicznych i wgraniu nowych map zapłonu w firmie K+K Kwiecień Motocykle w Dzierżoniowie, po zmianach 142 konie mocy.

Motocykl jest w Poznaniu, cena 25 tys złotych

Ewaryst tel. 609110886

Link do zdjęć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...