Skocz do zawartości

Brak zapłonu i prądu w skuterze 50cc


Paweł.wasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Chciałbym opowiedzieć o usterce mojego skuterka. (mam 14 lat więc nie jestem tak za bardzo zapoznany z mechaniką), wracając do tematu gdy przekręcam kluczyk w statyjce na ON to nie ma żadnej reakcji Skutera. Na początku myślałem że to wina akumulatora ponieważ jest lekko rozładowany 😁, ale nie wziąłem kabelki i podłączyłem akumulator z samochodu do Skuterka i odrazu po zaczepieniu ostatniego kabelka kręcił, nie musiałem klikać przycisku do odpalenia elektryczengo. Nie wiem jaka to jest usterka więc kieruję się do innych motocyklistów/mechaników. Wie ktoś jak to naprawić? 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jestem rocznik 06 ale idę już do średniej ponieważ o rok szybciej poszedłem 

W dniu 7.08.2020 o 20:45, jonaszko napisał:

14 lat ? To już chyba 7 klasa? Nie ma jeszcze fizyki? Ja w wieku 12 lat, miałem silnik i skrzynię junak na pamięć dopracowana. Pytanie do czego te kabelki w skuterze podpiales?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
 

 

W dniu 7.08.2020 o 20:45, jonaszko napisał:

14 lat ? To już chyba 7 klasa? Nie ma jeszcze fizyki? Ja w wieku 12 lat, miałem silnik i skrzynię junak na pamięć dopracowana. Pytanie do czego te kabelki w skuterze podpiales?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
 

Podpinałem do akumulatora z samochodu wcześniej normalnie jak podpinałem go było dobrze nie kręcił odrazu po dotknięciu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...