Jump to content
Sign in to follow this  
Comniepodkusiło

Kawasaki klr 650 balanser

Recommended Posts

Dzień dobry Państwu 🙂 mam doś skomplikowane zagadnienie dotyczące napinacza balansera, może ktoś z was posiada wymiary napinacza oraz sprężyny (chodzi mi o akcesoryjną) ponieważ podczas wymiany oleju wypadła sprężynka, przeszukując internet dowiedziałem się że ona jes od napinacza i jest wymieniana na akcesoryjną, i teraz mam problem ponieważ nie wiem czy mam to już wymienione a poprzedni właściciele pozostawili ją w komorze silnika.  Jakimś cudem tam się znalazł nie mam pojęcia. Pragnę nadmienić iż nie słychać żadnych stuków, szumów jakiś innych niepokojących dźwięków. Reasumując nie rozbieram tego narazie ale jak rozbiorę to chciał bym mieć te część aby ją wymienić (na wypadek) nie chce żeby motocykl stał tygodniami w oczekiwaniu na cześć. Także zwracam się do was o pomoc

Posted (edited)

Tak. dokładnie, nie wiesz może gdzie to można dostać, ewentualnie namiary na kogoś kto to dorabia, lub wymiary tego żeby dorobi. 

Mało popularny ten motocykl, z tąd i informacji nie za wiele, ostatnie żywe fora były kilka lat temu więc słabiutkio, 

Dobra jak coś znajdę to sam wrzucę, a tak dla potomnych 

Edited by Comniepodkusiło