Skocz do zawartości

Wycena Honda Cr125 2001


szumi44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam się do sprzedaży mojego fulla ale nie msm pojecia na ile go wycenić. Świeżo po remoncie i uwaga nie tak jak każdy na olx, po przekazaniu gotówki do ręki wyrażam zgodę na rozbiór silnika w celu oględzin. 

-tłok nowy wossner selekcja a, odpalony ze dwa razy nawet nie dotarty, daje drugi który ma 8 mth, tylko się przytarl z nieznanego mi powodu.

-nowa  korba prox, łożyska korbowodu itd 8mth

-cały silnik uszczelniony 8mth

- 10-15 mth temu wymienione łożyska w kołach przód i tyl

-klocki przód 5 mth

-olej w lagach i uszczelniacze 15 mth 

- linka gazu 20-30mth

-opony metzeler mc360 max 5 mth widać, że nowe

-nowa dętka przód wzmocniona 

- kosz sprzęgłowy 8 mth

-wymieniona uszczelka gaznika dysze itd

-cylinder zregenerowany 8 mth

-dyfuzor miał sporą wgniotke, wiec został wycięty w tym miejscu i wspawana nowa blaszka

-sportowa głowica, ale z taką już kupiłem

-nowa swieca 8 mth

Posiadam zdjęcia z całego remontu, więc dla potencjalnego kupca mogę wysłać.

Dlaczego chciałbym sprzedać skoro wszystko wymienione? Życie pisze różne scenariusze, więc muszę się w najbliższym czasie jego pozbyć. Szczerze mówiąc chciałbym żeby ten motocykl podczas mojego zakupu był w takim stanie, ale sprzedawca krótko mówiąc zrobił mnie w ch... stąd remont.

Zdjęcie poglądowe przed remontem i na starych oponach, które mogę dorzucić. spacer.pngspacer.png

 

Edytowane przez szumi44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...