Skocz do zawartości

Byłem na Krymie w lipcu.


Gość BULLSON FOREVER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BULLSON FOREVER

Witam - jak w temacie. W siedem osb na pięciu motocyklach. Namawiałem Was na tym forum do uczestnictwa w tej wyprawie, ale jakoś nikt się nie zgłosił. Ale udało mi się znaleźć wspaniałych ludzi, którzy stworzyli super ekipę. Przez 2 tyg zrobiliśmy 4000km po Ukrainie, z czego grubo ponad 1000km po Krymie. Byliśmy na zlocie motocyklowym w Epatori, przejechaliśmy wzdłuż czarnomorskiego wybrzeża zaliczając Sewastopol, Jałtę, Sudak i wiele, wiele innych małych miejscowości. Trafiliśmy do motocyklowego baru w Sudaku, gdzie mieliśmy jedno popołudnie wolne (czyli bez zwiedzania, bo we wszystkie dni od rano do wieczora jeździliśmy i zwiedzaliśmy. Powrót urozmaiciliśmy sobie jadąc ponad stukilometrową mierzeją „Kosa Arabacka Striłka” ciągnącą się przez Morze Azowskie - ciepłe jak zupa w przeciwieństwie do Czarnego. Caływyjazd kosztował nas średnio po 800zł za osobę+motocykl. Spaliśmy w namiotach, czasem na kempingach, czasem na dziko, w Odessie i we Lwowie w hotelu. Było zaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

Witam. Dziękuje za zainteresowanie. Mam sporo fotek na CD (autorstwa jednego z uczestników-ja mam Zenita, więc fotki na kliszy). Prawdopodobnie opis naszej trasy ukaże sie w prasie motocyklowej w zimie. Więcej informacji o wyprawie napiszę za kilka dni bo cienko u mnie z czasem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość BULLSON FOREVER
napisales ze wyszlo was srednio 800zl za osobe + motocykl...co masz na mysli mowiac "+motocykl" ? paliwo?

Poprostu koszt całej imprezy na jedną osobę: koszty paliwa, jedzenia, biletów, kilku noclegów itp. Największe były oczywiscie koszty paliwa. A napisałem "osoba+motocykl", bo kto jechał z pasażerem to koszt na osobe był niższy bo kasa na paliwo dzielona była na 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Moje gratulacje, jestem po lekturze styczniowego Motocykla, a w szczególności po przeczytaniu relacji z wyprawy na Krym, super sprawa, już same zdjęcia z wyprawy zachęcają do wybrania się w tamte strony - może kiedyś i ja się wybiorę 8) :)

 

pzdr

pete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...