Skocz do zawartości

Kawasaki ZR-7


Michał_zr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Na sprzedaż ( bez ciśnienia bo garaż jest i opłacony też 😄) mam swój motocykl jakim jest Kawsaki ZR7F z 2003r. Sprzedaję bo kupiłem większy 😎

Trochę danych:
Najważniejsze cena: startowa 7tys 😄 kupujesz od motocyklisty zadbane moto i pewne przede wszystkim 😄 
Rocznik: 2003
Pochodzenie: Włochy (z przebiegiem 30tys )
Zakupiłem go sprowadzonego w wrześniu 2014r. motocykl był w bardzo dobrym stanie technicznym, w oryginale i nie widać żeby był malowany. Miał i nadal ma stalowe, chromowane gmole na silniku. Miał też alarm ale wyrzuciłem zaraz po zakupie a instalacja doprowadzona do stanu fabrycznego.

Co było robione przez 5 sezonów przez które przejechałem ponad 15tys km, bez najmniejszej awarii:
- Zawory - producent podaje co 6tys i tak było robione 3 razy, robiłem samodzielnie, zawsze ustawiane na środek skali około 0,13mm (mam kilka płytek zaworowych, dorzucam jako gratis)
- Olej - po zakupie od razu zmiana na ELF 10W40 potem 3 zmiany na ELF10W50 (syntetyk), przy każdym oleju filtr 
- Filtr powietrza w sumie założyłem nowy po zakupie i do tej pory jest okej to nie ruszam
- Zmiana świec na DENSO plus nowe kable zapłonowe BERU 
- Opony Pierlli diablo przejechane mają 13tys, przód jest okej, tył można by zmienić
- Napęd DID 525 (nie złoty), zębatki JT tył oryginał, przód 17 zębów (oryginał 16) przejechane 13tys smarowny regularnie, jeszcze trochę pojeździ
- Klocki tył jakieś zwykłe tanie, koło blokują bez problemu to po co przeplacać
- Klocki przód EBC Double HH - spiekane, założone 3 sezony temu, praktycznie 0 zużycia a hamulec jest żyleta, dwoma palcami blokujemy koło
- Płyn hamulcowy zmieniony też około 2/3 sezony temu - Castrol motocyklowy
- Olej w lagach zmieniony 2 lata temu -  nie było potrzeby w sumie bo nic się nie działo ale profilaktycznie zrobione, lagi nie ciekną, nie rdzewieją nie było nic przy tym robione
- Gaźniki czyszczone działają okej to nawet nie ruszam
- Dołożone gniazdo zapalniczki koło lampy
- Sprzedaję razem z kufrem, SHAD SH33, stelaż samoróbka, 70kg mu nie straszne 😎

Końcem tego sezonu dostał nowy olej i filtr, także jest gotowy na sezon, ewentulanie ta guma z tyłu ale to jak kto woli, zaworki można by sprawdzić ale nie ma jeszcze 6tys przejechane, mogę to zrobić przed sprzedażą, koszt uszczelki około 50zł, płytek jeżeli będzie potrzeba dokupić 20zł/szt 13mm średnicy - kwestia dogadania, z poprzednich serwisów mam zdjęcia co i jak było robione, plus dokładną rozpiskę (zeszyt) co i kiedy robiłem plus rachunki za oleje itd.

Nie zależy mi na szybkiej sprzedaży więc strasznie dużo nie potargujemy ale coś na pewno, na razie ogłoszenie tylko na forum 😄 Jak coś to pytajcie w wątku albo priv to podeślę numer/email albo dokładne zdjęcia wszystkiego co będziecie potrzebować.

P.S. Wywrotki 😆 - dwie albo 3 parkingówki poza tym nic więcej nie było 😄

 

https://zapodaj.net/2db5576527afc.jpg.html
https://zapodaj.net/8a2d40ecd96c0.jpg.html

 

Edytowane przez Michał_zr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...