Skocz do zawartości

Orange Country Choppers


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie ktoś pamięta ile te ich chopper maja KM ? Bo pamiętałem i już nie pamiętam :buttrock: Zapamiętałem tyle ze choć to są ogromne silniki to prawie mocy nie maja :/

 

Zwierzu -> Silnik to pewnie włożą Ci jaki bedziesz chciał: od standardowego HD do jakichś wypasionych Rev Tech czy S&S. Niewiem co dla Ciebie oznacza stwierdzenie "prawie nie mają mocy"? Standardowy EVO ma pod 60KM a Twin Cam 69 KM. Za kilkaset dolarów każdy z nich podkręcisz do ponad 80 KM (i tyle momentu obrotowego co Hayabusa). Ale do takich wydumek pewnie pchają silniki 100+/100+ czyli ponad 100KM i ponad 100 ft-lbs (czyli ponad 134 Nm) momentu. Tak, że mocy napewno im nie brakuje 8) Co innego prędkość maksymalna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
"Amerykański Chopper".... discovery piątek godz. 23

A u mnie w sobotę o 21, i z podpisami ;-)

 

Wczoraj oglądałem odcinek, jak Vinniemu się córka urodziła (tak, to jest program o motocyklach) i z Paulie'm palili cygara. A Paul Sr się wkurzał, że w warsztacie jest bałagan. I sprzątał Mickey ;-)

 

A po niedzieli zrobili totalny porządek, powynosili ramy z garażu - chyba ze 20 identycznych ram. Powoli idą na masówkę moim zdaniem. Każdy motor jest taki sam, ta sama rama, ten sam silnik, podobna kierownica. Bawią się tylko w tylny błotnik i bak paliwa (może nie mam racji i w tych motorach tylko to jest ważne).

 

Ale generalnie program to wielka zlewka, trzeba podejść do tego z dystansem. Z resztą nie mogą pokazać zbyt dokładnie jak się robi motor - tajemnica zawodowa.

 

Pozdrawiam,

 

Koza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Oglądam OCC od dość dawna, stały punkt programu na tydzień ;) .

Na szczęście są inne terminy w sobotę. Mogę powiedzieć że jestem ich fanem. Moim zdaniem jest to normalna fabryczka jakich wiele nawet w Polsce. W końcu trzeba z czegoś żyć (jeśli dobrze pamiętam to normalna cena to 69 000 $

A motorki na zamówienie to inna sprawa - masz kasę to zamawiasz. Ale ad`rem Nie jest ważny silnik (tam zakladają chyba 1340ccm) bo składali również na silniku od kosiarki do trawy (na zamówienie). Ważny jest efekt finalny a trzeba przyznać że te potrafią być imponujące.

 

P.S.

Może możecie mi podesłać jakiś link do ściągnięcia OCC Kilku nie nagrałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...