Skocz do zawartości

I jak się tu nie załamać...


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem glebe parkingowa ktorej z tragiocznym skutkiem dla klamki hamulca... i co się okazało? Złozyłem zamowienie jakies 2 tygdonie temu u impotrera MZ :D na polske... Zawsze zamawiałem tam części zamienne i było ok a teraz Zachowali się nie poważnie zamiast odrazu powiedzieć co i jak to owijali w bawelne przez 2 tyg... a ja łudziłem sie że ona już jutro będzie... kilkakrotnie umawiali się na telefon i nigdy nie odzdzwonili... Aż pewnioego razu dodzwonilem sie do nich żeby się zoriętować na jakim etapie jest zamowienie i odebrał jakis "normalny koleś" który mi powiedział że nie opłaca się tego sprowadzać dla semej klamki jeśli jej koszt to cos kolo 20 zł a koszt przesyłki to coś ponad 30euro... :( i że czekają aż będzie jakieś większe zamówienie i wtedy sciągną to z niemiec dodał też że może to być za 1tydzien... 2 tyg.. za 4 albo wogule nie wiadomo... :ehz:

 

OK, dziś wysłałem tate ( :mrgreen: ) żeby pojechał i dowiedział się ile kosztowac będzie spawanie aluminiowek klamki (wzia ja ze sobą... żeby odrazu zrobic) pojehal do kolesia a ten mu powiedział że to jest jakieś tam dur aluminium i że on tego nie pospawa bo nie ma takiego sprzetu i do tego trzeba spawać w technice plazmowej... znalazłem juz kogoś z marek który spawa plazmą ale koszty tego nie wiem czy nie będą takie jak klamka i przesyłka... :P

 

sezon sie konczy... coraz gorsza pogoda a ja nie mam jak jezdzić - masakra :D :P :P

 

musiałem się gdzieś wydudnić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To troche kijowo miec taki motocykl do ktorego nawet na zarówke trzeba miesiac czekac :mrgreen: Az strach jezdzic po prostu... Za to do starych MZ masz od reki i za 15 zł :D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem to samo w jawie dandy (jeszcze rzadszy motor). miałem urwaną kulke od klamki sprzęgła i też nie miałem skąd zamówic. to mój ojciec wpadł na pomysł żeby ulepić brakujący fragment z POXYLINY, jak to zaschło i stwardniało, zanieślismy do odlewni, gdzie odlali mi nowiutką klamke za chyba 7zł na której były nawet emblematy jawy :D wystarczyło ją jeszcze troche oszlifować z nadlewów, pomalować odpowiednią farbą i w efekcie nowy właściciel nawet nie zwrócił uwagi :P

oto zdjęcie które wysłał mi nowy właściciel już po kupnie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomalować odpowiednią farbą i w efekcie nowy właściciel nawet nie zwrócił uwagi

 

chyba czytałem gdzies Twoje posty o uczciwości i takich tam.... a tu chwalisz sie że zrobileśkogoś wbalona...

no chyba, ze źle zrozumiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dorobic klame troszke robotek recznych nokomu nie zaszkodzilo kawal metalu do lapy pilnik pilka i jazda albo dopasowac klame od innego moto z drobna przerobka

Szczeże - zastanawialem się już nad tym :P

 

Dawaj tę klamke to ci pospawam w poniedziałek.

I będzie po krzyku

Tylko ją jeszce trzeba by wyprostować bo jest skrzywiona - dało by rade jakoś na gorąco?? bylo by super :D

 

zanieślismy do odlewni

 

Tez nad tym myslalem, ale gdzie ta odlewnia????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba czytałem gdzies Twoje posty o uczciwości i takich tam.... a tu chwalisz sie że zrobileśkogoś wbalona...

no chyba, ze źle zrozumiałem

źle zrozumiałeś bo nikogo nie zrobilem w balona, sprzedając mu motor z nieorginalną klamką :D jest to taki mały szczegół że nawet nie warto o nim wspominać, tak jakbym równie dobrze wsadził nieorginalne lusterko czy co tam jeszcze. teraz w husqvarnie mam 3 nieorginalne szprychy w tylnym kole, ale wątpie żebym pamiętał o tym przy sprzedarzy bo jest to tak nie istotne że nie wpłynie raczej na decyzje kupującego.

Tez nad tym myslalem, ale gdzie ta odlewnia????????????????

na ulicy równoległej do kolskiej (izba wyrzeźwień) koło technikum fotograficznego. niestety adresu dokladnego nie znam ale mysle że jakos trafisz - jadąc okopową od ronda babki musisz skręcic w prawo w którąś z ulic, poszukam i powiem ci dokladnie w jaką.

 

DOPISANE: ok już mam jest to ulica spokojna

http://www.pilot.pl/index.php3?z_city_id=0...3&info=&lang=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...