Skocz do zawartości

Szukam atlasu komputerowego Azji i Afryki


MZrider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam atlasu komputerowego Azji i Afryki lub całego świata. Posiadam taki atlas AutoRoute 99 ale Europy.

Jest to bardzo fajna i przydatna dla mnie rzecz, kiedy planuję wyjazdy :D

 

Jeśli ktoś wie gdzie można coś takiego kupić (wersja oryginalna lub marna kopia) to będę wdzięczny za pomoc. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Panie Rider!

Co tam Pan knuje? :banghead: Europy widzę,

że już brakuje.

 

Kiedyż Pan ruszasz w tą długą wędrówkę?

MZ czy inną zakupisz Pan krówkę?

 

Bo mnie ty Azje i Afryki

Tyż się śnią po nocach gdy zamknę powiki

 

Więc dyj Pan mi cynka

I o mnie paminta

 

/Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie żeby Europy brakowało, bo całej bynajmniej nie objechałem a moje plany na przyszły rok to głównie Europa. Ale nie ma się co ograniczać, świata trzeba trochę poznać :smile2:

 

Głównie chodzi mi o Azję: Azerbejdżan, Rosja, chociaż wczoraj wpadłem na przyszłościowy pomysł wyskoku do Nowej Zelandii. Lepiej się usiądę i poczekam aż takie pomysły mi miną :lol:

 

Rafał, idziesz na to?

 

PS Może ma ktoś chociaż komputerową mapę Rosji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś chociaż komputerową mapę Rosji?

Map Azji w stulu Autoroute'a nie znam i nigdy nie widzialem. Autoroute 2001 obejmuje chyba Rosje az do Uralu. Jesli planujesz Rosje' date=' Azerbejdzany czy inne Armenie i Gruzje, to polecam czeski serwer, na ktorym znajdziesz szczegolowe mapy topograficzne w skali 1:100 000 czy tez 1:200 000, calego Kaukazu oraz Armenii, Gruzji i Azerbejdzanu, a takze mnostwo atlasow rosyjskich okregow i oblasti.

 

Serwer jest bardzo szybki, wiec jesli Ty masz dobre lacze to szybciutko zciagniesz sobie to co potrzebujesz.

 

http://mapy.mk.cvut.cz

 

Zycze milego planowania. Jak wiadomo planowanie to najciezsza czesc przedsiewziacia... pozniej trzeba juz tylko przejechac :)

 

Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem oczywiście otwarty na takie propozycje. Zdaje się, że do Nowej Zelandii zniesiono właśnie wizy.

Jeśli jednak miałbym tam jechać to na pewno nie pomijając Himalaje. Jak już z kolei Nowa Zelandia to czemu nie dookoła. Nie ma sensu wracać.

 

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość BULLSON FOREVER

Hej. Takie plany to mi sie podobają, ale do rzeczy. Nie wiem jaki jest AutoExpresEuro 2001, ale w wersji 2000 jaką posiadam, oprócz Rosji aż do Uralu jest też cały Kaukaz, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan i cała Turcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...