Skocz do zawartości

WSK 125 M06B3


expedit54
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, niedawno zarejestrowałem się na forum. Powodem było poszukiwanie informacji o motocyklu który pozostawił po sobie mój teść. Chciałem pomóc rodzinie w jego sprzedaży a nie mogliśmy znaleźć żadnych dokumentów do niego.
Jednak w czasie porządkowania rzeczy osobistych odnalazły się dokumenty do motocykla. Jest to egzemplarz wymieniony w tytule. Motocykl ten w co sam nie mogę uwierzyć ma tylko 3600 kilometrów przebiegu i jest w całości oryginalny. Przez ostatnie 40 lat stał w garażu.
Są również do niego wszystkie dokumenty pozwalające na rejestrację i ubezpieczenie. Na pewno wymiany domagać się będą opony z racji ich wieku.
Co mam z nim zrobić? Lakier jest oryginalny. Chyba tylko wyczyszczę chromy i spróbuję go sprzedać. Sorka za zdjęcie ale caly czas w garażu trwają porządki.
Szkoda by miał stać kolejne 40 lat i się kurzyć. Nie mam totalnie woli i ochoty nim się zajmować. Lepiej żeby znalazł nowego właściciela. Motocykl odpala i jeździ :)

 

post-93295-0-39326100-1536137423_thumb.jpg

post-93295-0-27973600-1536137717_thumb.jpg

post-93295-0-84618400-1536137729_thumb.jpg

post-93295-0-74785200-1536137741_thumb.jpg

post-93295-0-82853800-1536137754_thumb.jpg

Edytowane przez expedit54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;) Masz jasno określony cel, nie chcesz nim jeździć, tylko sprzedać, więc nie wiem w czym problem ? :) Wystawiasz aukcję na allegro, informujesz o stanie i jakie papiery od niego posiadasz, rynek sam zweryfikuje cenę, a z rejestracją już sobie poradzi nowy właściciel ;) Jeżeli wszystko jest tak jak mówisz, to myślę, że znajdzie się na nią ktoś chętny, kto da kilka tysięcy ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie piękna sztuka. Pogratulować. Chcesz sprzedać to sprzedaj, ale to moto z każdym rokiem zyskuje na wartości.

Bym miał kasę to bym kupił bo na tym zaczynałem 40 lat temu przygodę. Zdaje się 4KM, 6V instalacja,

wiecznie cieknący gaźnik...........piękne wspomnienia młodości. Brakuje tylko skóry do ochrony nóg.

Ile za niego wołasz?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Cześć, niedawno zarejestrowałem się na forum. Powodem było poszukiwanie informacji o motocyklu który pozostawił po sobie mój teść. Chciałem pomóc rodzinie w jego sprzedaży a nie mogliśmy znaleźć żadnych dokumentów do niego.
Jednak w czasie porządkowania rzeczy osobistych odnalazły się dokumenty do motocykla. Jest to egzemplarz wymieniony w tytule. Motocykl ten w co sam nie mogę uwierzyć ma tylko 3600 kilometrów przebiegu i jest w całości oryginalny. Przez ostatnie 40 lat stał w garażu.
Są również do niego wszystkie dokumenty pozwalające na rejestrację i ubezpieczenie. Na pewno wymiany domagać się będą opony z racji ich wieku.
Co mam z nim zrobić? Lakier jest oryginalny. Chyba tylko wyczyszczę chromy i spróbuję go sprzedać. Sorka za zdjęcie ale caly czas w garażu trwają porządki.
Szkoda by miał stać kolejne 40 lat i się kurzyć. Nie mam totalnie woli i ochoty nim się zajmować. Lepiej żeby znalazł nowego właściciela. Motocykl odpala i jeździ :)

 

 

Jak chromy ładnie zrobisz to spokojnie 4 tyś będą :) Choć ja na twoim miejscu bym wyremontował i dbał a za 10 lat jeśli już, sprzedał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...