Skocz do zawartości

Kawasaki kvf 300 rok 2001 - pompa oleju


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam quad miał totalnie wytarte krzywki na wałku.

Odpalając sprzęt z odkreconymi pokrywkami jak to widać na zdjęciu i przykładając rękę nie nachlapie mi nic oleju, a zdaje mi się że powinno dosyć dobrze chlapać żeby jakieś to smarowanie było. Przez odpaleniem i złożeniem wszystko nasmarowalem i polalem olejem wiec on tam jest ale jeżeli z czasem gdzieś spłynie, a ni3 będzie smarowania to wiadomo jaki efekt będzie. Quad juz kupiony z takim defektem o dziwo na krzywkach wytartych 1,5 mm odpalał dobrze. W Jaki inny sposób sprawdzić pompę oleju? Cylinder, wałek i głowica drożne bo sprawdzałem.

 

Drugie pytanie :

Ogarnąłem głowice poskladane wszystko quad odpala ładnie chodzi na wolnych obrotach itp ale podczas dodawania gazu jeżeli na maxa dodam gazu to się zamuli i zgaśnie, wkrecajac powoli na obroty jakoś w miarę się wkreci ale to nie to dodatkowo lekko postrzeliwuje w tłumik. Jadąc do przodu juz jako tako jedzie ale też nie tak jak trzeba natomiast do tyłu można tylko dać trochę gazu bo zaraz zamułka. Dodam, że przed wymiana głowicy działał tak samo a ja myślałem, że to może wina złego czasu otwarcia zaworów. Gaźnik czyszczony, nie posiada regulacji położenia iglicy, membrana ok. Poziom paliwa przykladajac wężyk i odkrecajac śrubę komory plywakowej poziom jest jakieś 0,5 cm przed łączenie pokrywy komory plywakowej z korpusem gaźnika czyli może minimalnie za niski, choć nie mogę znaleSC serwisówki do tego quada. Po zdjęciu filtra powietrza jest to samo. Regulacja śruba mieszanki na nic się zdaje. Na różnych świecach to samo ngk r dr8ea. Po zdjęciu filtra jest tam trochę mgielki na ściankach od paliwa, jak by trochę mokrawo. Z dysza mi nie kombinowalem, jest to keihin cvk.

Sprawdzę jeszcze na stole czy zaworek trzyma, ale nie widziałem jego zużycia no i podczas testu poziomu paliwa poziom był ciągle na tym samym poziomie (ale napisane) :D

 

Proszę o odpowiedzi w sprawie pompy oleju oraz gaźnika.

post-81030-0-49003900-1532348960_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...