Skocz do zawartości

uzywany VX 800 doradzcie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam

przegladalem ostatnio ogloszenia i natrafilem na VX800, wiec wzilem tel i zadzwonilem i co sie okazuje: moto jest przywiezione z francji i (uwaga) mial uszkodzone lozysko na wale kardana przy skrzyni bodajrze,jest naprawiony i sprawny, niebity. Pytanie do was czy warto to wogole jechac ogladac? bo uszkodzenie lozyska na wale kardana (podobno najtrwalszy element w VX) pachnie mi skrzywionym walem, czyli uderzeniem. Sam nie wiem co mam o tym myslec, doradzcie.

pozdrowko

redwater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszystkie sprzęty sprowadzane z zagranicy są po przejściach chyba że że są to dziadki. Motocykle na zachodzie mają podobne ceny jak i u nas a sporwadzenie kosztuje, badanie techniczne, cło, VAT, zysk importera itp. To co różni uczciwego sprzedawcę od hosztaplera to jest fakt że ten pierwszy nie wciśnie miny.

Ja kupowałem dwa sprzęty od importera i każdy miał jakieś dolegliwości ale nie były dyskwalifkujące sprzęt.

Sprawdź czy gość który sprzedaje moto to solidna firma i obejżyj dobrze sprzęt ( nie sam).

 

Powodzenia :D

 

Zbycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moze troche OT ale slyszalem, ze we Francji traktuja sprzety tak samo jak w Polsce, czyli nie jada na warsztat po ustalonym przez producenta okresie, nie jak sie zacznie tluc - tylko jak odpadnie :D

Pozatym kumpel, ktory pracuje u importera uzywanych moto mowil mi, ze jak by chcieli nie bity sciagnac to by sie to nikomu nie oplacilo bo taniej wyszlo by kupic w polsce. Inna sprawa, ze ludzie, ktorych mam na mysli nie sciagaja wrakow - tylko sprzety w dobrym stanie tech. do kosmetyki.

Pozdrawiam

Wiktor

 

PS

To zadna krypto reklama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no gosc sie tlumaczyl ze sprzet we francji jakby ktos naprawial to sie mu nie opalaclo , a w polsce o wiele taniej naprawic, dlatego kupil za w miare pieniadze i po naprawie opalaca mu sie jeszcze to sprzedac, a ze w niemczech ceny sa podobne co w Polsce to fakt i faktem jest ze jak doplacisz za to clo i podatek to sie nie oplaca, ale z drugiej strony troszke przeplacasz ale masz pewny i nietluczony sprzet. Innymi slowy gosc ktory sprzedaje sprzet z zachodu i po okazyjnej cenie MUSI byc z nim cos nie tak. W tym przypadku wiem (albo gosc tak mna manipuluje ) co bylo z nim nie tak. Moje pytanie dotyczy tego czy prawdopodobne jest ze lozysko walu kardana padlo po 60 tys . bez przyczyny? moim zdaniem nie, ale chce poznac Wasze zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...