Skocz do zawartości

Trasy na poligonie k/Warszawy


Gość QbaYZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktos z szanownych grupowiczow z okolic Wawy (Marki, Zabki, Zielonka, Rembertow) bywa czasami na poligonie wojskowym. Czy mozecie polecic jakies fajne trasy, a moze jest gdzies w tych okolicach kawalek laki przypominajacy tor crossowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ja jestem z tamtych terenów i czesto pomykałem po poligonie ( jak miałem sprzeta).

Nie ma tam jako takich tras, trzeba się pozapuszcząc najpierw z kimś kto zna trochę te tereny, bo to naprawde fajne tereny, w okolicach drogi przy torach na wysokości Okuniewa jest polanka i jest tam ułożona krótka próba enduro, lecz niestety już torchę zarosłą i moim zdaniem nie jest zbyt ciekawa.

Jak chcesz to moge ci trochę pokazac tych terenów ;)

P.S. A czym pomykasz?

 

Jak chcesz zobaczyć jakie tereny są na poligonie to odsyłam do moich zdjęc, pare umiesciłem w temacie "Brudne foty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja jestem też z Ząbek i czasami wybieram się na poligon w Zielonce. Niestety nie mam opon terenowych i jeżdżę tylko po leśnych drogach a samemu z moim DR750 strach wjechać w dziki teren bo w razie upadku mogą być problemy z podniesieniem. Możemy kiedyś wybrać się razem na poligon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo mozliwe bo dzisiaj pomykalem moim YZ125. Zamiast lampy i po bokach mam nr 125. Bardzo chetnie wybiore sie na poligon w towarzystwie. Napewno wybieram sie w zblizajacy sie weekend. Czy najblizsza sobota lub niedziela odpowiada Tobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w Górze Kalwarii możecie polatać troszke po tamtejszych piaskach (trasa rajdu polskie safari) tutaj macie troche fotek coby ocenić czy teren nadaje sie dla was :buttrock: Http://www.rally.kim.com.pl/offroad/polski...04/galeria1.php

Był to rajd 4x4 ale bywam tam czasem (coprawda samochodem też 4x4 i smigam po piaskach) i sladów motocykli jest sporo.

 

Pozatym znam tam każdą dzióre :) ponieważ mieszkałem w sasiedztwie tego "poligonu" kilka ladnych lat i nie jedną WSK'e się tam testowało :)

 

Ja coprawda w terenie nie posmigam (opony) pozatym to nie do tego motocykl ale jako przewodnik mogę się zadeklarować :buttrock:

 

ps. szkoda że te fotki są tylko w kilku miejscach robione i nie pokazują całego terenu :banghead:

 

ps2. a tu moja fotka jak tam smigam :)(ja za kierownica oczywiście) >>>

http://www.salata123.uzo.pl/Sep21_08.jpg

a na tej fotce troszke krajobrazu z tego terenu :buttrock:

http://www.salata123.uzo.pl/Sep21_17.jpg

 

pozdrawiam :namoto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w bemowie :buttrock: ale tutaj wydaje mi się że fajnie jest :banghead: bo sa gorki :buttrock:

 

a na rajdzie też byłem :buttrock:

 

Pozatym znam tu doslownie kazda dziore :) bo tutaj sporo czasu mieszkalem :)

 

aha i nie wiem czy wiecie ale w Górze Kalwarii jest też taki niby tor crossowy Bartka Obłuckiego :) - trenował tutaj jeszce wcześniej zanim osiagną takie sukcesy :) (ale widziałem tylko kawałki tego toru jeśli to tak można nazwać bo nigdy się tam nie zapuszczalem - nie mam czym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jest ktos z okolic Pultuska ? bo tu mamy puszcze biala i tereny na lesne wypady sa naprawde niezle, dzisiaj zrobilem sobie taka przeprawe 27km bo blocie, bezdrozach lesnych itp. super sprawa :buttrock: albo jakies moze trasy w moich okolicach znacie, okolice nieporetu tez moga byc, mozna by sie wybrac wieksza grupa :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...