Skocz do zawartości

MZ ETZ 150 - padło ładowanie


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiki ja po prostu biore odwet ... :twisted:

a jesli chodzi o rzeki to ja do wisly mam nie cale 50 metrow, prawie pod domem mi plynie hehe jeszcze jakis dunajec sie znajdzie 80 metrow od domu (wpada do wisly).

a poza tym nie chce mi sie klucic.

 

Ps. Kaktus to greedo zaczal pierwszy ta klutnie nie ja. gdyby nie zwyzywal pierwszy mnie i mojego motocykla to nie byloby takowych sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiki ja po prostu biore odwet ... :twisted:

a jesli chodzi o rzeki to ja do wisly mam nie cale 50 metrow' date=' prawie pod domem mi plynie hehe jeszcze jakis dunajec sie znajdzie 80 metrow od domu (wpada do wisly).

a poza tym nie chce mi sie klucic.

 

Ps. Kaktus to greedo zaczal pierwszy ta klutnie nie ja. gdyby nie zwyzywal pierwszy mnie i mojego motocykla to nie byloby takowych sytuacji.[/quote']

 

Ja cie nie zwyzywalem, wyrazilem jedynie moja opinie o nim, a o tobie wyrazilem kiedy zaczales na mnie klac. Pozatym w mojej opinii o tej "MZ" nie jestem jak widac sam

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK mnie nie obraziles ale gdyby ktos okreslil twoj motocykl jako NIESZCZĘSNA MZ to ciekawe jak bys sie poczul i czy bys sie nie zbulwersowal ??

Jak sadzisz ?

 

Pewnie bym sie wkurzyl, ale generalnie nikt tak o niej jeszcze nie powiedzial, bo czego tu wymagac od starego demoluda?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

siemanko ja jak kupilem swoja ecia to tez tak mialem niemialem ladowania a kontrolk a gasla na 3 tys obrotow i niemialem wolnyh bo mi na nih gasla a jak wymienilem regulator bo mialem stary to odrazu i na wolnyh hodzi i kontrolka zapala sie tak ponizej albo na tys obrotuw i jest spoko wiec ja stawiam na regulator napiecia

2X MZ ETZ 150 `89 , DERBI GPR 50 NUDE `05 ,HM CRM 50 `11....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...