Skocz do zawartości

Spidi airtech a multitech. Jakie różnice?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam bardzo przewiewnej kurtki mesh. Tylko na mocne upały do miasta na krótkie odcinki, nie chce membran czy nieprzemakalnosci. Chciał bym za to rozsądna cene i jakieś ochraniacze. Wpadł mi w oko spidi airtech. Jakie ochraniacze są w zestawie? Na niektórych fotkach jest cały komplet, ale z tego co czytam to w komplecie są tylko barki i łokcie a resztę trzeba dokupić. Jak wypada w tym przypadku multitech? Co jest w zestawie? Czy ktoś by mógł porównać te kurtki? Znajduje w necie sprzeczne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nawet fajna ta kurtka od SPIDI. Jest możliwość założenia ochraniacza klatki piersiowej z tego co widzę. To duży plus. Nie wiem jak cenowo i czy ta kurtka ma zamek do spięcia ze spodniami. Jest alternatywa w postaci kurtki na lato Dainese Sport Guard / City Guard. Ta kurtka ma komplet ochraniaczy i nic nie musisz osobno kupować. Dużą wadą jest brak zamka do spięcia ze spodniami, zamiast tego jest troczek. Sam taką posiadam i latem naprawdę rewelacja. Nie raz jest mi nawet za zimno, dlatego gdy nie ma upałów muszę ratować się bielizną termoaktywną przeznaczoną na jesień/zimę, która utrzymuje stałą temperaturę ciała.

Edytowane przez PeterQ

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...