Skocz do zawartości

Rumunia, Ukraina, trasa transfangorska (pierwsza połowa września)


Roman K
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuję przejazd przez Ukrainę na Rumunię i przejazd kultową trasą przez Fagory. Wjazd na Rumunię w okolicy Czerniowiec a powrót przez Użgorod - Lwów (też fajne Karpaty). Ukrainę mam w jednym paluszku i drogi którymi planuję jechać są dobre. Z noclegami na Ukrainie nie ma problemów i w hotelu można przenocować za 20-40 zł. Ukraina jest bezpieczna i przyjazna. Jadę Goldwingiem 1800 Roman K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam planuję przejazd przez Ukrainę na Rumunię i przejazd kultową trasą przez Fagory. Wjazd na Rumunię w okolicy Czerniowiec a powrót przez Użgorod - Lwów (też fajne Karpaty). Ukrainę mam w jednym paluszku i drogi którymi planuję jechać są dobre. Z noclegami na Ukrainie nie ma problemów i w hotelu można przenocować za 20-40 zł. Ukraina jest bezpieczna i przyjazna. Jadę Goldwingiem 1800 Roman K

Witam też chciałem zrobić w tym sezonie na początku września Rumunie tylko sklad sie posypał. Planowaliśmy jechać przez Słowacje co do Ukrainy nie wiem jak mój paszport czy ważny jeszcze. Czy temat jest nadal aktualny za kilka dni będę wiedział jak się ma sprawa mojego urlopu! Pozdrawiam Robert Rzeszów Yamaha TDM 900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Kamieniec Podolski stare miasto i zamek - warte uwagi, oraz Twierdzę Chocim nawet oglądaną z zewnątrz jeśli ktoś nie lubi łazić ;-)

Tak jak piszesz tanio i dobrze tylko drogi słabe...

W Chcimiu byłem, ruiny, ale połozenie i wielkość robi wrazenie. Co do dróg to masz rację, ale trzeba wiedzieć jakimi jechać, (ja wiem) a mniej używać map i nawigacji. No i pamiętać o tym ,że im dalej na wschód to drogi gorsze, ale za to ładniejsze dziewczyny )))) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sprawa aktualna. Jeśli nie byłeś na Ukrainie to polecam, jest tanio, piękne dziewczyny i ciekawe miejsca. Sprawdzaj paszport i w drogę. Pozdrawiam Roman Giżycko

Witam paszport mam ważny do stycznia 2018 chyba nie ma wymogu zeby był ważny 6 miesięcy. Kiedy dokladnnie planujesz jechać i na ile dni jakimi drogami noclegi jakie tempo?

 

Witam paszport mam ważny do stycznia 2018 chyba nie ma wymogu zeby był ważny 6 miesięcy. Kiedy dokladnnie planujesz jechać i na ile dni jakimi drogami noclegi jakie tempo?

Masz jakiś plan gdzie chcesz pojechać i co chcesz zobaczyć ile +- kilometrów chcesz zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji: gdyby gdzieś w tym planie wycieczki znalazła się przełęcz prislop (na "18"), to odradzam: roboty drogowe, prace prowadzą na kilku odcinkach, ale wszystkie mostki rozwalili na blisko 100km drogi przez góry. czasami trzeba przejeżdżać tymczasowe zasypki z grubego żwiru co kilkadziesiąt metrów, i tak non-stop. na przełęczy postawili sobie bazę, z silosami cementowymi zamiast górskich widoków. koszmar

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam....ale nastąpiła zmiana planów. Koledzy z którymi jeżdżę zdecydowali się jechać na Ukrainę , cel Odessa - "jesienny rock and roll" . Ja zabieram się z nimi, ale nie jadę do Odessy, byłem tam na początku lipca. tylko do Lwowa, a potem chcę pojeżdzić po ukraińskich Karpatach Ivanofrankowsk, Kołomyja,Jaremcza,Truskawiec,Stryj,Użgorod. ( w Lwowie zabieram "plecak" na tylne siedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...