Skocz do zawartości

Mam 150 cm wzrostu czy ktm sx 85 bedzie dla mnie dobry?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to będzie twój pierwszy motocykl to 85 w zupełności ci starczy. Będzie tobie łatwo opanować motocykl itp. z własnego doświadczenia wiem ,że moc nie ma takiego wielkiego znaczenia w porównaniu do umiejętności. Przykład full cross 125 i 250 na 125 jedzie gościu ,który jazdę na motocyklu ma w jednym palcu i swój motocykl ma opanowany do perfekcji a na 250 zwykły amator ,który kupił swoje pierwsze moto od kolegi i jak myślisz kto podjedzie bez gleby pod stromą górkę oczywiście ,że gościu na 125. A motocykl o mniejszej pojemności łatwiej opanować. Amator ,który na nim jedzie nie boi się odkręcić manety do końca i przy podjazdach, zakrętach itd. czuje się lepiej a taki amator co skacze na głęboką wodę bez najmniejszego doświadczenia nie dość ,że może sobie zrobić krzywdę przez to ,że za mocno odkręcił manete to jeszcze innych może skrzywdzić. Z mojego doświadczenia 125 2t lub 250 4t będzie za duży na ciebie i za mocny a takiego sx85 spokojnie wystarczył przez co najmniej 1,5 roku jeżeli chcesz się szkolić na takim sprzęcie a jak chcesz jeździć kto kogo wyprzedzi na prostej na polnej drodze to nie kupuj full cross'a tylko jakieś soft enduro.

8a0602965680de3afb609e7f7de6e72e_orig.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wzrost to najlepiej sie przymierzyc, nie bedzie watpliwosci.

Pamietam jak po kilkunastu latach jazdy na motocyklach pierwszy raz pojechalem na tor crossowy. Byl tam chlopaczek na sx85 wlasnie, przejechal ze mna jedno kolko zeby pokazac mi trase. Ten "pizdzik" ma seryjnie ok. 25 koni przy bardzo malej masie i naprawde fajnie pomyka. Jesli nie masz zadnego doswiadczenia to zdecydowanie odradzam. To jest naprawde w pelni wyczynowa maszyna (co oczywiscie przeklada sie na koszty eksploatacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...