Skocz do zawartości

Yamaha yzf750r Nowy Wydech czy podjedzie bez przerabiania ?


Rekomendowane odpowiedzi

To oryginalny wydech czy jakiś przelot? Jeśli przelot to łącznik (ta rurka) powinien być demontowalny (od R1 nie będzie pasował) a jeśli oryginał to łącznik jest na stałe przyspawany do tłumika i też nie będzie pasował ale z tym nic za bardzo nie zrobisz więc nie ma sensu kupować.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oryginalny wydech czy jakiś przelot? Jeśli przelot to łącznik (ta rurka) powinien być demontowalny (od R1 nie będzie pasował) a jeśli oryginał to łącznik jest na stałe przyspawany do tłumika i też nie będzie pasował ale z tym nic za bardzo nie zrobisz więc nie ma sensu kupować.

jest to przelt rurka jest demontowalna wiec mysle ze nie bedzie problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, w takim wypadku musisz tylko znaleźć rurkę dedykowaną do YZF :)

Eh no i okazało sie jednak że jest to przelot owszem ale rurka jest zespawana wiec już po zawodach.

Orientujesz sie czy jest jeszcze jakiś wydxech który by pasował do yzf750r ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same tłumiki są uniwersalne, jedynie ta rurka musi byc dedykowana do Twojego modelu. Najprościej bedzie uciąć ją z oryginalnego wydechu i połączyć z akcesoryjnym przelotowym. Tylko musisz zwrócić uwagę żeby średnica wlotu się zgadzała.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same tłumiki są uniwersalne, jedynie ta rurka musi byc dedykowana do Twojego modelu. Najprościej bedzie uciąć ją z oryginalnego wydechu i połączyć z akcesoryjnym przelotowym. Tylko musisz zwrócić uwagę żeby średnica wlotu się zgadzała.

To powiec mi tak najprościej znalazłem taki oto wydech http://allegro.pl/yamaha-r1-rn01-rn04-tlumik-wydech-bos-przelotowy-i6877555148.html

 

jest to przelot wiec mysle ze bedzie ładnie chodził i jak widac rurka jest zespawana ja u siebie w yzf750 mam orginał i tez jest zespawana to powiedz mi jak obetne tu i tu to zespwam u siebie da się czy raczej za duzo kombinacji ?

I jeszcze jedna sprawa co sądzisz na temat tego http://allegro.pl/wydech-sportowy-uniwersalny-naklejka-akrapovic-24h-i6893248031.html

 

warto czy nie chce zalożyć przelot i pytam dzieki ci za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tak zrobić pod warunkiem że średnica obu "rurek" będzie taka sama. Zapytaj sprzedawcę jaka jest średnica wlotu w tym Bosie i napisz tutaj. Jeśli będzie o kilka mm szersza niż w Twoim oryginalnym tłumiku to też się nada.

 

Jeśli chodzi o tego Akrapa, to w tej cenie trzeba przypuszczać że to raczej podróba i nie wiadomo czy się nie rozleci po paru miesiącach.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...