Skocz do zawartości

Romet Ogar 125 gaśnie po rozpedzeniu sie


belek91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z rometem ogar 125 2015r.

Motorek normalnie pali,chodzi ladnie na wolnych obrotach lecz gdy rozpedze się do 4 biegu i przejade okolo 300m motocykl nagle spada z obrotów i gasnie(tak jakby sie zadlawil)potem ciezko go odpalic.Dodam ze wymienilem juz hinska swiece,filtr powietrza na porzadny oraz czyszczenie i regulacja gaznika w serwisie.

Prosze o pomoc jesli ktos wie co moze byc przyczyna.Moto ma 200km przebiegu jest na gwarancji lecz chcialbym pojezdzic bo mam urlop a na gwarancje najbizszy termin to za dwa tyg dopiero moga do niego zajzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha.No ja nie ukrywam,ze zdaje sobie sprawe ze to hinskie gówno lecz chcialbym go doprowadzic do stanu uzywalnosci :-) a zeby sie go pozbyc trzeba go naprawic :-)

 

Takze bardzo bym prosil o wypowiedzi ktore mi pomoga w awarii a nie ktore mnie dołują :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kranik lubią się zatykać, opcjonalnie odpowietrzenie baku, może być zagięty przewód. Chociaż w żadnym chińczyku nie spotkałem się z szczelnym korkiem wlewu. Spróbuj przejechać się bez korka, wciśnij jakąś szmatę co by się nie zalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, obywatel sprawdzi czy benzyneum dopływa bo wygląda na to że nie ma czego żreć ten twój Chińczyk...

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...