Skocz do zawartości

Problem z osiagami


shizol990826
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam takie pytanie .posiadam motorower gb street 4T 4-biegowy .w ostatnim czasie przeszedł remont z 50 na 110 cm3 ,.posiadam uprawnienia :D zeby nie było ,i szczerze powiedziawszy vmax nie zmienił sie wgl ,tylko jest dużo lepsze przyspieszenie .czy mam teraz zmienić zębatki zeby vmax wzrósł .vmax wynosi 75 km/h ,dodam ze od nowosci z modułem nic nie było robione .i chciałem sie zapytać jescze czy moduł coś pomoże .coś trzeba tam rozciać czy kupić odblokowanny ? bo słyszałem ze jakiś rózowy kabelek sie rozcina ale u mnie takiego niema :[ '

Pozdrawiam .Radek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam motorower gb street . został w nim zalozony silnik 110cm a osiagi nie zmieniły sie od tych ktore były na 50cm . moduł wydaje mi sie ze jest odblokowany .poniewaz nie wychodzi z niego zaden czerwony ani rozowy kabelek .na podnuzkach kreci 11 tys obrotów a w czasie jazdy juz 8 tys max .vmax to jakies 70 km/h biorąc pod uwage zebatki zmienilem przednią z 14 zębów na 17 i szczerze duzo sie nie zmieniło pozatym ze wolniej sie rozpedza . ogólnie przyspieszenie jest duzo lepsze niz na 50cm ale to i tak nie jest to co powinno być .nie mowie o dwóch osobach bo wtedy to vmax nie przekroczy 60km/h . jeśli ktoś wie coś na ten temat lub miał styczność z tym notorowerem to byłbym wdzięczny jesli by sie udzielił . zastanawiam sie jeszcze nad gaźnikiem .jak go wyregulować na 110 cm i jaka powinna być dysza ? Mam filtr stożkowy

 

Jeszcze jakby ktoś mógł powiedzieć co daje tuningowy moduł CDI z allegro za 50 zl i czy on by mi pomógł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...