Skocz do zawartości

Bandit do oceny (poszukuję bandita Warszawa lub Podkarpacie) ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich Użytkowników. Założyłem konto ponieważ szykuję się do kupna pierwszego motocykla, już bardzo dawno temu zostało postanowione, że będzie to bandit a, że fundusze pozwalają to od jakiegoś czasu się rozglądam. Czy możecie coś powiedzieć na temat tego ogłoszenia ? Szukam motorku w okolicach Warszawy lub na Podkarpaciu. Cena za sam motor max. 6tys. Była by na forum chętna osoba jechać obejrzeć ze mną lub samemu? Ja nie mam bladego pojęcia na co zwrócić uwagę. Oczywiście za opłatą.

http://allegro.pl/suzuki-bandit-n600-warszawa-zadbany-i6875344402.html

Pzdr

Edytowane przez slysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś składak bo bandity mają ramę pod kolor motocykla.

Edit:

Nieorginalne: lakier, kierunki, wydech, lusterka, obrotomierz - czyli leżał, ale, który nie leżał :biggrin:

pierdolenie o przebiedu mnie śmieszy.... ten silnik robi 250 tyś bez problemu, wystarczy regulować zawory i zmieniać olej.

 

 

Zaloguj się na forum banditcrew i kup coś od użytkownika - wielu przesiada się z 600 na 1200 i sprzedaje zadbane egzemplarze w normalnych cenach.

Edytowane przez bonhart88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź !!! Co do licznika to na to nie patrzę bo wiem po byłym samochodzie, że to nie idzie w parze ze stanem technicznym, zresztą jaki % aut ma oryginalny stan. W motorach myślę że podobnie. Po Waszych radach tego odpuszczam, ale nadal poszukuję osoby która by w razie czego dokonała oględzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...