Skocz do zawartości

Honda xr 400 Bydgoszcz


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie znacie kogoś kto ma xr 400 w Bydgoszczy lub okolicach. Chciałem sprawdzić łatwość odpalania sprzętu, rok temu złamalem nogę i mam cały czas drut w środku. Kupiłbym drztke ale nie podoba mi się budowa głowicy na panewkach,ktm exc 400 jest zbyt drogi w utrzymaniu.

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tak jak w temacie znacie kogoś kto ma xr 400 w Bydgoszczy lub okolicy? Chciałem sprawdzić łatwość odpalania sprzętu. Rok temu złamalem nogę prawa i cały czas mam drut. Kupiłbym drz lecz nie podoba mi się głowica na panewkach a ktm exc 400 jest zbyt drogi w eksploatacji

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tak jak w temacie znacie kogoś kto ma xr 400 w Bydgoszczy lub okolicy? Chciałem sprawdzić łatwość odpalania sprzętu. Rok temu złamalem nogę prawa i cały czas mam drut. Kupiłbym drz lecz nie podoba mi się głowica na panewkach a ktm exc 400 jest zbyt drogi w eksploatacji

 

Pozdrawiam Piotr

Wydaje mi się, że wychodzisz z trochę złych założeń. XR to był bardzo fajny sprzęt ... jak był nowy.

Niestety teraz zostały już tylko albo egzemplarze w stanie bardziej bądź mniej agonalnym

albo ceny są zbliżone do ktm'a exc.

 

XRkę o ile jest wszystko dobrze to kopie się bardzo łatwo i jeżeli nie masz problemów z chodzeniem, czy podskakiwaniem na jednej nodze to na pewno nie będziesz miał problemu jej zapalić. Gorzej, jeżeli egzemplarz jest już wyeksploatowany, wtedy to zdrową nogę można sobie połamać.

 

A co do kosztów utrzymania to czy to exc czy xr to nie różnią się one sporo. Jeżeli chodzi o jazdę różnica jest kolosalna, xr to już niestety zabytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję na xrke za 9500 z dwoma kompletami kół po remoncie (udokumentowany) z 1999 lub drz s przerobiona na sm z 2004 za 9000. Motocykl będzie używany głównie jako sm. Myślicie że lepiej skłaniać się ku drztce? Tylko ta głowica na panewkach... Odpuściłem exc 400 z powodu mth i szkoda wyczyna na pyrkanie po ulicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...