Skocz do zawartości

A sama se zrobie... sakwy


Raidah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo tak ma byc, tak to artysta widzi, nie wiesz ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem... wybiłam już wszystko. Skóra pod spod zakupiona, filc jest i usztywniacz też. W najbliższych dniach w planach wycięcie wszystkich fragmentów, zakup farby do wybitej skóry oraz jakiś lakier.
A tu niestety koniec urlopu... :(.
Teraz prace mogą iść nieco wolniej.

 

Czemu dupa z głową? W jakiś sposób wilk miał przechodzić z fragmentu na fragment, a przy okazji chciałam aby odwrócił głowę. I tak wyszło. Może trochę nieczytelnie dla przypadkowego 'paczacza', ale cóż... już nic nie zmienię :D.
Przy okazji mała inspiracja celtyckimi wzorami:

http://paintthetownbodyart.com/wp-content/uploads/Celtic-Dog-Tattoo-Design-1.jpg

http://www.stencil-library.co.uk/stencildesigns/animalandbird-stencils/page07/ce46.gif

 

Też potrafiły być pokręcone.

post-45711-0-41939200-1502539267_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie , bardzo ambitnie. Podziwiam, pelny szacun dziewczyno!!

Mam kolege w UK ktory tez zrobil sobie Sam wszystkie dodatki, siodlo, kufry .... ze skory, z wzorami .... Wiem jak ciezko sie to robi dlatego chyle glowe. Pieknie! Czekam na efekt koncowy z niecierpliwoscia.

Powodzenia! LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki BlueBird! :)
Przyznam, że nie wiedziałam, że aż takiej ogromnej pracy te sakwy będą wymagały. Codziennie widać postępy, ale do ich skończenia potrzebuję jeszcze dużo czasu. Tu na pewno przyda mi się życzenie wytrwałości :D.

 

A tym czasem pomalowałam już wszystkie wybite wcześniej fragmenty. Miały być fioletowe - jednak poczułam się rozczarowana kolorem farby jaką kupiłam (była za ciemna i za nijaka) zatem stanęło na czarnej farbie. Z przecieraniem. Dodałam za to fioletową nić. Może nie wyszło dokładnie tak jak sobie to wyobrażałam, ale myślę, że jak na pierwszy raz jest całkiem nieźle :). Zadowolonam.

Zdjęcia z różnych kątów - ponieważ lakier strasznie odbijał światło.

post-45711-0-91389900-1503230188_thumb.jpg

post-45711-0-76542400-1503230196_thumb.jpg

post-45711-0-43164800-1503230203_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...