Skocz do zawartości

Yamaha Dt80 LC II Kozacki sprzecik ;)


Gość fik554
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Temat jest i tak juz na wieszchu wiec nie zaszkodzi zapytac :)

 

Przy giannelli proponuję przełożenie na zębatkach 14/51 - sprawdzone, śmigałem takim, v max 110, z tym że silnik był tip top.

 

Ja mam w pelni odblowana dt80, bez giannelli i za cholere nie chce sie rozpedzac ponad 95km/h na standardowych zebatkach 15/51 :twisted:

Moze silnik nie ma sily juz na 6stce ciagnac dalej ? Mozliwe ze po zalozeniu mniejszej zebatki z przodu wzrosnie v-max ? Jakos wydaje mi sie to zupelnie nielogicze... Moze skrzynia w dt'ce jest idealnie skonstruowana aby nie jezdzic ponad 80km/h i poprostu na 6stce nie ma juz zupelnie sily...

Pozdrawiam ;):) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez jaj prosze ;) To czy zalejesz pb95 a pb98 ma naprawde duze znaczenie. Nie piszcie ze nie bo kazdy dobrze wie ze jest odczuwalna roznica.

Ale na powaznie: moze dt na ostatnim biegu nie ma juz sily ? Pinecha zablkowana ja tez smigalem 91 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy zalejesz pb95 a pb98 ma naprawde duze znaczenie. Nie piszcie ze nie bo kazdy dobrze wie ze jest odczuwalna roznica.
Odczuwalna różnica to jest w cenie :)

 

No powinna miec siłe. Słyszałem takie ploty żę dt 80 jeżdzą po 120kmh ;) Moim zdaniem jeżeli nawet dt poleci więcej jak 100 to to jest męczenie silnika. Więc zakładajmy zębatki przełożenie w teren i cieszmy sie przyspieszeniem :mrgreen: .A jak chcesz latać szybko to kupuj ściga :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...