Jump to content
ziębik

Triumph Street Triple 675 2014r. Siedlce, ogłoszenie

Recommended Posts

Witam.

Czy ktoś coś wie na temat Triumpha street triple z Siedlce ? Ponieważ chodzi mi on po głowie dość mocno.

https://www.otomoto.pl/oferta/triumph-street-triple-zarejestrowany-na-a2-25-kw-rozblokowany-nie-bandit-cbr-mt-9-35kw-ID6yOwi1.html#xtor=SEC-8

Motocykl wygląda na zadbany, niby części owiewki i reszta wyglądają na oryginalne . Problem w tym wszystkim jest taki że motocykl z 2014 roku ma najechane tylko 4 641 km czyli można powiedzieć że motocykl swieżynka i za jedyne 22 tyś zł. Ogólnie motocykl już jest wystawiony po raz trzeci. Wszystko było by cacy gdyby nie ten przebieg, jakoś nie chce mi się wierzyć że w przeciągu 3 lat przejechał tylko 4 641 km. Wiem źe najlepiej było by pojechać i sprawdzić ale jednak trochę drogi mam ( 350 km w jedną stronę), tak wiec wolał bym najpierw zapytać was czy komuś cos wiadomo na temat tego motocykla, może był ktoś oglądać go.

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Zadzwoń, popytaj o historię tego moto (skąd pochodzi, ilu miał właścicieli, dlaczego ma tak mały przebieg). Poproś o nr VIN i datę pierwszej rejestracji i zajrzyj do CEPiK-u żeby chociażby sprawdzić ciągłość ubezpieczenia i potwierdzić ilość właścicieli. Ustal, czy do motocykla są wszystkie fabryczne klamoty - instrukcja, kluczyki, książka gwarancyjna.

I koniecznie spytaj, czy sprzedający jest wpisany do dowodu rejestracyjnego. Często tacy "garażowi" handlarze sprzedają pojazdy nie przerejestrowane na siebie (dokumenty pojazdu są na inną osobę, a umowa podpisana inblanco).

Koleś jest chyba jakimś handlarzem, tak więc musisz mieć oczy szeroko otwarte...

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=9267730&order=pd

Pozdrawiam,
Jacek