Skocz do zawartości

Alpy szwajcarskie i włoskie


mik72
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

wybieramy się żoną polatać po Alpach szwajcarskich i włoskich w terminie od 11.08 do 20.08.

Mamy spore doświadczenie w takich tripach. Jeśli jakaś para jest chętna na taki wyjazd to zapraszamy do wspólnego spędzenia urlopu. Jesteśmy z Gdańska, mamy po 40+ lat, preferujemy w miarę spokojny tryb jazdy, śpimy w hotelach/motelach/pensjonatach i nie mamy dupościsku finansowego. Jeździmy na jednym moto - niezawodnej hondzie cbf black tourist.

Jesteśmy w trakcie planowania trasy, atrakcji widokowych nie zabraknie.

 

Pozdrawiamy LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

wybieramy się żoną polatać po Alpach szwajcarskich i włoskich w terminie od 11.08 do 20.08.

Mamy spore doświadczenie w takich tripach. Jeśli jakaś para jest chętna na taki wyjazd to zapraszamy do wspólnego spędzenia urlopu. Jesteśmy z Gdańska, mamy po 40+ lat, preferujemy w miarę spokojny tryb jazdy, śpimy w hotelach/motelach/pensjonatach i nie mamy dupościsku finansowego. Jeździmy na jednym moto - niezawodnej hondzie cbf black tourist.

Jesteśmy w trakcie planowania trasy, atrakcji widokowych nie zabraknie.

 

Pozdrawiamy LWG

Witam,

też wybieram się w taką podróż. Chętnie się przyłączę. Jeżdżę z żoną. Mamy po 42 lata, jesteśmy z Kutna. Motocykle, którymi podróżujemy to Honda GL1800 lub Kawasaki 1400 GTR. Doświadczenie w takowych podróżach też jakieś posiadamy. W razie uskutecznienia wspólnego wyjazdu mogę zaproponować nocleg w domu 100km za Wiedniem(jeśli lecimy przez Austrię). Ja zawsze jadąc na południe Europy śpię właśnie tam. Jest to 800km od miejsca wyjazdu. Jest to dom do mojej dyspozycji w Reichenau and der Rax(fajne górskie tereny).Często jeżdżę na rybkę do Gdańska więc jest możliwość spotkania się. Mój e-mail to [email protected] , gdzie możemy wymienić się nr. tel. w celu omówienia szczegółów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o wklejeniu tu planu trasy jak już opracujecie, również chciałbym w tym roku zwiedzic Alpy z naciskiem na Szwajcarię i chętnie zapoznam się z projektami tras innych motocyklistów.

pozdrawiam Staszek

czesc Kolego

troche pojezdzilem po Alpach od Slowenii do Francji i nie tylko tam.

Looknij na moja strone, Tam jest mnostwo info, lacznie z mapami.

 

www.motury.com.pl

 

a na jakies pytania to tez chetnie odpowiem

 

pozdrawiam Seba

"The most important is the journey rather than getting to your destination"

 

http://www.motury.com.pl

 

facebook.com/afterhoursPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Seba,

czytam Twoje wyprawy od lat, mapki mam, ale dzięki za post, skończę układać trasę i się odezwę, jak coś pominę, to mam nadzieję, ze podpowiesz.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

też wybieram się w taką podróż. Chętnie się przyłączę. Jeżdżę z żoną. Mamy po 42 lata, jesteśmy z Kutna. Motocykle, którymi podróżujemy to Honda GL1800 lub Kawasaki 1400 GTR. Doświadczenie w takowych podróżach też jakieś posiadamy. W razie uskutecznienia wspólnego wyjazdu mogę zaproponować nocleg w domu 100km za Wiedniem(jeśli lecimy przez Austrię). Ja zawsze jadąc na południe Europy śpię właśnie tam. Jest to 800km od miejsca wyjazdu. Jest to dom do mojej dyspozycji w Reichenau and der Rax(fajne górskie tereny).Często jeżdżę na rybkę do Gdańska więc jest możliwość spotkania się. Mój e-mail to [email protected] , gdzie możemy wymienić się nr. tel. w celu omówienia szczegółów.

Pozdrawiam.

 

witaj jeżeli nie wyjdzie teraz wyjazd to chętnie dołączymy podaje nr 882124266 ale możemy się zdzwonić warto poustalać wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...