Skocz do zawartości

Kompan do wycieczek - świdnica


baseniarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
jestem tu całkowicie nowy więc na wstępie pozdrawiam wszystkich; )
Moja przygoda z motorami zaczęła się dokładnie rok temu kiedy to kolega dał mi trochę poupalać na swoim KTM. Wtedy też pod wpływem chwili kupiłem Yamahę XT 125cm, którą bardzo miło wspominam jako pierwszy motor. Eh te 125cm...w sumie cieszę się, że od tego zacząłem bo może dzięki temu jestem w stanie z Wami dziś pisać (czytaj: nic sobie nie zrobiłem) ale jak wiadomo 125cm szybko się nudzi. Do tego doszedłem do wniosku, że enduro jednak nie jest do końca dla mnie i wolę jednak szosowe wycieczki;)
Tak o to trochę późno za to wszystko się zabrałem bo w październiku ubiegłego roku zmieniłem Yamahę na Suzuki GS500 (wiem że dla 90% z Was to też nie jest godny sprzęt ale dla mnie na początek bomba;) i zacząłem robić prawko...niestety aura nie sprzyjała więc postanowiłem przełożyć kurs na ten rok. I tak o to dziś stałem się jednym z Was. Dumnym posiadaczem kategorii A; )

A teraz do rzeczy: wszyscy znajomi którym zawsze zazdrościłem tego, że mają motor i przez których zrobiłem prawko wyjechali za granicę. Jeden od niedawna ma GPS na palcu (czytaj obrączkę:P) i tak o to wyszło szczęście w nieszczęściu: mam prawko, mam motor, ale nie mam z kim szusować; /

Mieszkam w Świdnicy na dolnym ślasku. Jeśli, któryś z forumowiczów jest z pobliża i chciałby wybrać się na jakąś przejażdżkę i jest w stanie na mnie poczekać na drodze (jestem świadom tego, że dopiero zrobiłem prawko i wolę wolniej ale dojechać do celu niż sami wiecie co...;/) bardzo proszę o kontakt:P

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

jestem tu całkowicie nowy więc na wstępie pozdrawiam wszystkich; )

Moja przygoda z motorami zaczęła się dokładnie rok temu kiedy to kolega dał mi trochę poupalać na swoim KTM. Wtedy też pod wpływem chwili kupiłem Yamahę XT 125cm, którą bardzo miło wspominam jako pierwszy motor. Eh te 125cm...w sumie cieszę się, że od tego zacząłem bo może dzięki temu jestem w stanie z Wami dziś pisać (czytaj: nic sobie nie zrobiłem) ale jak wiadomo 125cm szybko się nudzi. Do tego doszedłem do wniosku, że enduro jednak nie jest do końca dla mnie i wolę jednak szosowe wycieczki;)

Tak o to trochę późno za to wszystko się zabrałem bo w październiku ubiegłego roku zmieniłem Yamahę na Suzuki GS500 (wiem że dla 90% z Was to też nie jest godny sprzęt ale dla mnie na początek bomba;) i zacząłem robić prawko...niestety aura nie sprzyjała więc postanowiłem przełożyć kurs na ten rok. I tak o to dziś stałem się jednym z Was. Dumnym posiadaczem kategorii A; )

 

A teraz do rzeczy: wszyscy znajomi którym zawsze zazdrościłem tego, że mają motor i przez których zrobiłem prawko wyjechali za granicę. Jeden od niedawna ma GPS na palcu (czytaj obrączkę :P) i tak o to wyszło szczęście w nieszczęściu: mam prawko, mam motor, ale nie mam z kim szusować; /

 

Mieszkam w Świdnicy na dolnym ślasku. Jeśli, któryś z forumowiczów jest z pobliża i chciałby wybrać się na jakąś przejażdżkę i jest w stanie na mnie poczekać na drodze (jestem świadom tego, że dopiero zrobiłem prawko i wolę wolniej ale dojechać do celu niż sami wiecie co...;/) bardzo proszę o kontakt:P

 

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich.

 

Hej witam jak coś to możemy pojeździć daj znać 27.05.2017 jadę na zlot do Kondratowa koło Jawora.Pozdro.

Edytowane przez SILL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja jeżdżę na Kawasaki Versys 650, jestem z Jeleniej Góry i chętnie możemy się zmówić na wspólny wypad (najlepiej weekendy), daj znać czy masz czas w najbliższą niedzielę?

Edytowane przez ravJG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy najmocniej przepraszam.
Długo nikt nie odpisywał i z tego powodu szczerze to i sam zapomniałem o tym wątku, na maila też nie przyszło żadne powiadomienie, iż ktoś się odezwał: /

W każdym bądź razie miło by było w końcu się gdzieś przejechać.
Zrobiłem już z 1,5k km, wyregulowałem gaźniki więc aż taką zawalidrogą już nie jestem:D

Dziś też planuję wybrać się na wycieczkę więc czekam na jakieś info.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...