Skocz do zawartości

[S] Strit Trypel, kask i kombiak


Rura_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyklejam z innego foruma bo nie chce mi się rzeźbić ;)

Jak w tytule, z powodu iż już nie wrócę na drogę... może na tor... ale tylko może i kij wie kiedy...
Mój Trypel na którym miałem glebę, wsio widać na filmiku:
https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=MJGGnL9y9mM
rok 2011, wersja R (lepsze zawiasy i heble od zwykłej), przebieg widać na filmiku na zegarach, jest może z 500 km po serwisie i wymianie laczy u Kazia na lotnisku (nawet on powinien mieć książeczkę serwisową od niego). Praktycznie wsio co potrzeba ma jeden gość na pazzegro. Trzeba będzie oliwę zmienić ewentualnie, bo rok temu był robiony. Cena 12 000.

Kask HJC RPHA 11 rozmiar M kupiony u chłopaków z Azkarry i może ze 2, może 3 razy na łbie przy przymiarkach, nie jeżdżony... miał na tor być... niestety nie jestem w stanie go założyć przez gówno co w głowę wbudowali...
http://s918.photobucket.com/user/TuxA71/library/Mobile%20Uploads?sort=3&page=1
cena rozsądna... z tysiąc sto.

Kombiak Alpinestars niby firmowy Triumph (54 albo 56 nie pamiętam). Dokładnie ten:
http://i918.photobucket.com/albums/ad27/TuxA71/AN3P0751_zpsp2emrybh.jpg~original
Ubrany dwa razy na dupę na SD, za każdym razem w dobrej termoaktywce. Koszt z 1500.

Jak coś dzwonić do mnie ;) 519 735 166. Zbieram na rehabilitację.... o na rentkę zus wysłał i jakbym pacnął mordą o beton raz jeszcze...

 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw link do filmiku,bo kieruje na stronę z własnymi filmami osoby która go kliknie ;)

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra:

 

echhhhh nawet linki nie potrafię wkleić... echhhh...

Edytowane przez quasimodoo

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto sprzedane.

Temat można zamknąć... na kask i kombiak utworzę nowy we właściwym dziale.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...