Skocz do zawartości

KrisR1200R
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc tak jak w temacie , planuje pod koniec czerwca wyjazd do Włoch.ok 7-10 dni .

Austriackie i Włoskie winkle , dobe jedzenie i picie.Trasa jest do rozpisania tak,żeby każdy był zadowolony i zoboaczył to co chciał.

Noclegi kwatery i pensjonaty.

Czasu zostało nie wiele decydujcie się :)

Bolzano,Merano,Bormio,Madonna, Riv del Garda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś konkretne propozycję trasy i termin?

Jedna z moich planowanych tras przelatuje przez Wrocław :) dalej Zall am se,Grosglockner,Bressanone,Bolzano, Bormio,Riva del Garda.

Na trasie jest mnustwo przełeczy i malowniczych miejscowości. Planowany start końcówka czerwca ok 27. Jestem totalnie elastyczny , nastawiony na fajny wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry termin. Powiedz tylko co znaczy ,,dobre jedzenie i picie'' :), bo Alpach włoskich w ten sposób w parę dni można lekko i 1500 E przepuścić, a ja na wczasy z rodziną muszę parę euronów zostawić. Masz jakieś noclegi w zainteresowaniu, czy chcesz szukać na miejscu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry termin. Powiedz tylko co znaczy ,,dobre jedzenie i picie'' :), bo Alpach włoskich w ten sposób w parę dni można lekko i 1500 E przepuścić, a ja na wczasy z rodziną muszę parę euronów zostawić. Masz jakieś noclegi w zainteresowaniu, czy chcesz szukać na miejscu ?

Dobre jedzenie i picie to takie gdzie chodzą lokalesi ;) lokale dobre produkty, lokalne piwo i wino. Omojamy Hotele i restauracji 5*****

 

Nocleg tylko do przespania się i dalej w drogę. Chętnie fajny zimmer z dobrym śniadaniem.Lub pensjonat. Żadnych luksusów.

Tak zwany męski wyjazd. Wiadomo coś musi zostać na wakacje z rodziną ;)€€€

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja rozumiem :) Ja się określę w czerwcu. Z kumplem planujemy wyjazd w tym terminie albo Alpy, albo Bałkany i Albania. Ta niekończąca się zima powoduje, że wskazówka z kierunkiem wyjazdu obecnie przechyla się na południe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja rozumiem :) Ja się określę w czerwcu. Z kumplem planujemy wyjazd w tym terminie albo Alpy, albo Bałkany i Albania. Ta niekończąca się zima powoduje, że wskazówka z kierunkiem wyjazdu obecnie przechyla się na południe.

 

Zapraszam i czekam na info.Koniec czerwca będzie tam środek lata i fajne miejsca do schłodzenia się wysoko w górach

Pozdrawiam

Kris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...