Skocz do zawartości

Kupno suzuki rm 250 2t pomocy :) ogłoszenia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) chcialbym was sie zapytac ktora rm bd lepsza i oplacalniejsza waszm zdaniem? jestem gotowy na remont w oby dwóch pol roku/rok temu wymieniany sam tlok "jak we wszystkich :P "

 

- https://www.olx.pl/oferta/suzuki-rm-250-z-2002r-sprawny-stan-dobry-CID5-IDgvVyw.html

 

- https://www.olx.pl/oferta/suzuki-rm-250-2-CID5-IDhvVTb.html#05ea8253e6

 

 

Budżet do 6k +- 800zl .Jeżdze amatorsko po łakach i polach od czasu do czasu na tor:)



oczywiscie chcialem cos >1999r . nie wiem czy to dobrze ale chyba mlodszy to bd mniej zuzyte bloki itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy wygląda na srogiego paździerza, a właściciel ma poczucie humoru, pisząc "dobry stan" (motocykl ma kompletnie wyj**ane nawet takie drobiazgi jak gripy, nie mówiąc o pogiętym kolektorze i ogólnym śmietniku. Wydaje mi się, że te drugi już sensowniejszy (z Kretomina), ale też dobrze się ubawiłem, jak przeczytałem że 250 2T z 2000 roku ma 60 koni (w dodatku "w każdym momencie).

Tak czy siak mam wrażenie, że obydwa motocykle to skarbonki i sugerował bym wstrzymać się odrobinę i poszukać czegoś w sensowniejszym stanie. Każde 1000 zł więcej zainwestowane przy tej kwocie powinno zwrócić się po pierwszym miesiącu jeżdżenia, a za 8000-9000 można naprawdę kupić sensowną sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos tak mi podeszla rm z wygladu i z dostepnosci.slyszalem ze jakos jest uznawana u amatorow:P



 

Z wszystkich jakie wkleiłeś,ten jest najlepszy.

 

Dlaczego szukasz tylko RM ?

 

i dziekie wielkie za odp . wlasnie takiej oczekiwalem :) tylko ze rm juz sprezedana:/



Aje jeszxze jedno pyt czym sugerowac sie przy zakupie nowego sprzetu? tzn na co patzec przy ogledzinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ostatnio rm 250 rocznik wydaje mi sie że przed 95 silnik po robocie i dałem tyle co za sam silnik . 250 nie utrzymasz i już lepiej wyjdzie Tb kupienie 125 za taką cenę zarejestrowaną . W życiu bym tyle nie dał za rm chyba że by była zarejestrowana i z światłami co ciężko spotkać . A honda cr 125/250 ? też ciekawe albo kmx ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...