Skocz do zawartości

Naklejki na bok baku


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przez ten czas udało mi się ogarnąć przeźroczyste i widać ten odrapany lakier.,

Następnym eksperymentem było załatwienie folii do produkcji ludzików na znakach drogowych, widać przez nią kontury odrapań,

trzecim i ostatnim eksperymentem będzie kupno arkuszu magnesowego A4 za 2,50 na all..

 

Jest on na tyle gruby, że nie wygnie się na otarciu lakieru i nie będzie nic widać. Przyczepię go na kleju, żeby nie rysował lakieru podczas przemieszczania lub kupię taki arkusz z jedną stroną do naklejenia (są takie w sprzedaży).

 

Arkusz jest czarny, lecz za 4 zł można kupić podstawowe kolorki.

Dam odpowiedź, jak doo mnie przyjdzie i uda mi się coś zmajstrować.

Jak to nie wyjdzie, zainwestuję w czarne stompgripy (ostatni ratunek).

 

Dziękuję za chęć pomocy Limo.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Panowie odświeżam temat. No niestety pomimo poszukiwań w dalszym ciągu nie namierzyłem kalkomanii. Ktoś ma jakieś pomysły?

No chyba, że się mylę i org jest naklejka a nie kalkomania?

Edytowane przez max264
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak szukacie tankpada albo cappada to polecam z www.fooqs.com Mają naprawdę spory wybór, dobra jakość, mega twardy żel, który chroni przed zarysowaniem. Warto się dogadać telefonicznie, koleś wykonuje też bardziej spersonalizowane rzeczy i naprawdę się na tym zna. Ja kupowałam cały zestaw tanpad i cappad do repsola dla chłopaka - wyszło super!



Panowie odświeżam temat. No niestety pomimo poszukiwań w dalszym ciągu nie namierzyłem kalkomanii. Ktoś ma jakieś pomysły?

No chyba, że się mylę i org jest naklejka a nie kalkomania?

Zadzwoń do tego gościa, którego polecałam do tankpadów. Robi naklejki na moto i na pewno da radę to ogarnąć. Numer jest na stronie fooqs.com

Edytowane przez julia.moto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...