Skocz do zawartości

Głowica RMZ 250 2007


w0j0
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam problem z głowicą a mianowicie z luzem na wałku rozrządu po przeciwnej stronie rozrządu na panewkach. Widocznie poprzedni właściciel oszczędzał na oleju. Osadzenie wałka na głowicy jak i na półce starły się powodując owy luz (oczywicie wałek też dostał po dupie).

 

Teraz pare pytań:

-czy głowica od jakiegoś kxf'a czy innego rocznika rmz podejdzie do mojego? (2007)

-czy miał by ktoś z was taką głowice z wałkami w dobrym stanie? (może być bez zaworów)

-czy ktoś z was regenerował takie uszkodzenia?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-czy głowica od jakiegoś kxf'a czy innego rocznika rmz podejdzie do mojego? (2007)

-czy ktoś z was regenerował takie uszkodzenia?

 

-musisz szukać w rocznikach od 2007 do 2009. W 2010 były już wprowadzone zmiany. Niestety,ale od kxf nie podejdzie do Twojego rocznika.

-byli na forum tacy,którzy podjęli się wstawiania panewek czy też innych garażowych trików ,lecz ŻADEN nie podzielił się swoimi doświadczeniami -zastanawiam się dlaczego ? :blink: .

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedadzą patenty :D Jedynie gdzie mi mogli to zregenerować pod Bydgoszczą, wtedy nowe ponad wymiarowe wałki za 950 zł i robocizna 700. Firma wydaje się profesionalna i że robili coś takiego, bo chłop odrazu wiedział co zrobić. Jeżeli nie znajde jakiejś używanej Z WAŁKAMI (bo wszystkie są bez :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna używana z wałkami, ale chłop nie daje możliwości zwrotu jeżeli będzie jakiś zgrzyt z nią i jeszcze jest nie orginalna. Za nową głowice razem z półkami i wałkami 3200, a mam jeszcze inne wydatki

 

http://m.ebay.co.uk/itm/152342386961

Edytowane przez w0j0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem taką cene w ciemno, obstawiając że głowica z półkami 2200 i wałki z 1000 bo zawory mam nowe. Zrozum mnie że w ciągu 3 miesięcy remonty wyszły mnie już podobną kwote co dałem za maszyne, więc 3200 nie wchodzi w gre max to 2 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...