Skocz do zawartości

Sportowa świeca


Gość Cucuashi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ej co daje sportowa świeca ile kosztuje i czym sie rózni od zwykłej w wygladzie i mechanice (chce takowa wjebac do yamahy rd 80) i jaka poprosic bo gosc powiedział ze nie wie jaka do moto a ja kiedys usłyszałem ze chyba do maluch trzeba tuning.Szybko odpowiadac bo jutro jade do miasta po nia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje lepsza iskre niz normalna swieca. Ale mysle ze nie jest to az tak wazne. Kosztuje okolo 80 zł w porownaniu do normalnej ktora kosztuje 15 zeta. Nie sadze zeby przy tej roznicy ceny dawala o wiele wiecej :? .

Wybor nalezy do Ciebie ale uwazam ze to strata kasy :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem ze poonoc mniej moto pali i jest 4 punktowa i jest szybsze moto moc rosnie ale moze to tylko bajki .

Mysle ze jest to tak malo widoczne ze nie ma sensu. Lepiej kupic sobie wario itd niz swiece. Moze i daje ale wiesz sa to znikome osiagi :? , napewno bys nie zauwazyl. A zobacz jaka roznica ceny 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booze kolejny temat "CIO ZŁOBIĆ ABY MI MOTOŁOWEŁEK O 2KM/H SZYBCIEJ JEHAŁ" :(

Jak cierpisz na nadmiar mocy i moto zamyka ci budzik na ostatnik biegu to zmien tylnia zebatke na mniejsza... a swieca tuningowa 'poprawia' prace silniak. Lepiej sie wkreca na obroty i jak juz bylo powiedziane jest bardziej niezawodna - lepiej przepala.

 

Btw: Tuningowki wbrew pozorom nie sa wcale 'az tak' trwale. Qmplowi jedna padla po 4 - 5 000km. Ja na swoim boschu przejechalem juz 10 000km :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mialem u siebie w dt taka niby tuningowa i niby byla z 4 elektrodami... poprzedni wlasciciel bajerowal ze to tuning jest super i wogole a to g prawda bo iskra jest tylko na jednej elektrodzie ;) zalozylen normalna NGK z 1 elektroda i jest git nie czuje roznicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...