Skocz do zawartości

kufry GIVI V35N pytanie do użytkowników


bundes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam bardzo proste pytanie do użytkowników tego bardzo popularnego modelu kufrów bocznych: czy do kufra mieści się pełnowymiarowy kask integralny lub szczękowy? Przeglądałem różne filmy na youtubie i w zasadzie nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Tylko na jednym filmie zauważyłem, że kask jest wkładany do kufra, ale na "leżąco" a nie tradycyjnie na "stojąco". Tak jakby obudowa zamków uniemożliwiała włożenie kasku w normalnej pozycji. Proszę użytkowników o jednoznaczną odpowiedź.

R1-RN22.R1-RN19.R1-RN12.R1-RN09. XX.ThunderAce.ZX1000.DR650.DR600.XT600.KLR600.W16.CB400.XS400.ETZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem swoje kaski. Wszystkie w rozmiarze M. Orzech Bella udało mi się zamknąć w V35 na leżąco - wierzchem w kierunku pokrywy. Integral Nolana też się zmieścił w ten sam sposób. Natomiast Shoei Multitec i XR1000 za cholerę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Zaryzykowałem i jednak kupiłem. Rzeczywiście kask na "stojąco" nie mieści się z powodu obudowy zamka. Ale na leżąco wchodzi. Ja mam szczękowca Caberg Modus oraz integralny Caberg (model zapomniałem). Obydwa wchodzą bez kłopotu ale po zamknięciu pokrywy max kilka milimetrów luzu :) Czyli udało się. Natomiast żony Caber wchodzi na styk bez luzu. Ogólnie kufry fajne, solidniej zbudowane niż poprzednio eksploatowane przeze mnie chinczyki. Stelaż kupiłem dedykowany do mojego modelu, czyli K1300R i pasowało wszystko idealnie. Fajny bajer to system szybkiego demontażu stelaży. Polecam

R1-RN22.R1-RN19.R1-RN12.R1-RN09. XX.ThunderAce.ZX1000.DR650.DR600.XT600.KLR600.W16.CB400.XS400.ETZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...